ریپورتاژ آگهی

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملك در یونان با 250هزار یورو تا قبل از پایان 2022

نخست وزیر یونان در شهریور ماه امسال اعلام كرد كه رقم مورد نیاز سرمایه گذاری برای اخذ گلدن ویزا ( اقامت دائم ) یونان از ابتدای 2023 از 250هزار یورو به 500 هزار یورو افزایش خواهد داشت

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملك در یونان با 250هزار یورو تا قبل از پایان 2022

نخست وزیر یونان در شهریور ماه  امسال اعلام كرد كه  رقم مورد نیاز سرمایه گذاری برای اخذ گلدن ویزا (  اقامت دائم ) یونان از ابتدای 2023از 250هزار یورو به 500 هزار یورو افزایش خواهد داشت

در سالهای اخیر سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم یونان در مقایسه با سایر كشورهای اروپایی تبدیل به یكی از پرطرفدارترین روش های سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم اروپا در بین هموطنان ایرانی شده است به همین دلیل مهاجرت به یونان در سال های اخیر پرطرفدار شده است.

از دلایل پر طرفدار شدن این روش  میتوان به موارد زیر اشاره كرد :

1- فرد سرمایه گذار می تواند برای همه اعضای خانواده خود (به صورت همزمان با خود ) اقامت دائم اروپا را اخذ كند.
2- علاوه بر همسر و فرزندان تا 21 سال، پدر و مادر متقاضی و همچنین پدر و مادر همسرایشان نیز می توانند از اقامت دائم اروپا بهره مند شوند.
3- اجباری به حضور دائم در یونان نیست (عدم وجود شرط حضور دائم، یعنی شما كافیست در هر شش ماه یك هفته در یونان اقامت داشته باشید)
4- شما میتوانید در یونان و یا سایر كشورهای عضو شنگن زندگی كنید و از همه مزایای شهروندی در اروپا بهره مند شوید.
5- نرخ سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق خرید ملك در یونان، جزو پایین ترین نرخ های این نوع سرمایه گذاری در سرتاسر اروپا است( از ابتدای سال 2023 این نرخ به 500 هزار یورو افزایش خواهد یافت.)
6- شما با خرید ملك، اقامت دائم را به راحتی كسب میكنید و علاوه بر افزایش سرمایه اولیه از مزیای اقامت اروپا از قبیل تحصیل رایگان فرزندان بهره مند می شوید.

بدون نیاز به مدرك زبان ، سابقه كاری و یا بیمه و زمان انجام كار كمتر از سه ماه می باشد.

رشد اقتصادی یونان در سالهای اخیر و شرایط و قوانین جذاب سرمایه گذاری این كشور باعث افزایش چشمگیر سرمایه گذاران خارجی دریونان شده است ، در حال حاضر آمریكایی ها و آلمانی ها در صدر خریداران املاك یونان قرار دارند.

 دولت این كشور بعد از رسیدن به اهداف اقتصادی برنامه گلدن ویزا كه در سال 2013 و بخاطر بحران اقتصادی اروپا لحاظ كرد ، حالا تصمیم به افزایش دو برابری رقم مورد نیاز این برنامه گرفته است. اعلان این تصمیم باعث افزایش چشمگیر سرمایه گذاران خارجی در ماههای اخیر شده است.

تمام موارد سرمایه گذاری ثبت شده تا تاریخ 23 دسامبر معادل 2 دی ماه 1401 شامل قانون قبلی خواهد شد.

برای ثبت درخواست اخذ گلدن ویزای یونان با رقم 250 هزار یورو هنوز زمان دارید  

موسسه بین المللی مهاجران زند آرتا

موسسه بین المللی مهاجران زند آرتا تنها موسسه مهاجرتی با  دو شعبه فعال در ایران و یونان و با سالها تجربه در زمینه اخذ گلدن ویزای یونان؛ آماده ارایه خدمات مستقیم توسط وكلای یونانی به شما عزیزان میباشد.

برای تماس سریع با كارشناسان ما و درخواست وقت مشاورهو همچنین ثبت نام برای خرید ملك در یونان با مبلغ 250 هزار یورو می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

شماره واتس آپ ایران: ۰۹۱۲۷۳۷۲۳۹۳

شماره واتس آپ یونان: ۳۰۶۹۴۸۱۱۷۰۹۲+