ریپورتاژ آگهی

آشنایی با روش های اقامت كانادا

آشنایی با روش های اقامت كانادا

آشنایی با روش های اقامت كانادا

آشنایی با انواع اقامتدائمكانادا یكی از مباحث پرتكرار و پر طرفداری است كه افراد زیادی به دانستن آن علاقه دارند. كانادا یك كشور مهاجرپذیر است كه از نظر اقتصادی و علمی در سطح بالایی قرار دارد. این كشور نیروی كار ماهر و افرادی كه علاقه به تحصیل در این كشور را دارند جذب می كند تا از نظر علمی و اقتصادی به توسعه كانادا كمك كنند. كانادا برای مهاجرت روش های زیادی را برای افراد درنظر گرفته است كه یا به صورت مستقیم یا غیر مستقیم منجر به اقامت دائم در این كشور می شود؛ بنابراین می توان گفت مهاجرت و اخذ اقامت دائم این كشور نسبت به كشورهای دیگر خیلی بهتر است. در ادامه انواع اقامت كانادا به روش های مختلف را معرفی می كنیم.

اقامت كانادا از طریق ازدواج

یكی از راه های آسانی كه برای مهاجرت وجود دارد ازدواج با یك شهروند و یا فرد مقیم دائم كانادا است . بعد از ازدواج همسرتان از طریق ویزای ازدواج اقدام كرده و اسپانسرشیپی شما را عهده دار شده و درخواست اقامت دائم برای شما می دهد. این راه زمان زیادی طول نكشیده و می توان گفت تقریبا از دیگر راه ها كمتر زمان نیاز دارد .

اقامت كانادا از طریق تحصیل

یكی از روش های راحت برای مهاجرت و گرفتن اقامت كانادا اخذ ویزای تحصیلی است. بسیاری از افراد خواهان اقامت در این كشور از این طریق اقدام كرده و راهی كانادا شدند. برای اخذ ویزای تحصیلی در كانادا شرایطی مورد نیاز است. یكی از این شرایط نداشتن سوء پیشینه است؛ همچنین فرد باید از نظر جسمی سالم بوده و توانایی مالی برای پرداخت هزینه های یك سال را داشته باشد. پس از تحصیل می توان برای دریافت اقامت تحصیلی اقدام كرد.

اقامت كانادا از طریق تحصیل فرزندان

اگر فرزندی بین ۶ الی ۱۸ سال دارید، می توانید از مدارس كانادا برای او پذیرش گرفته و ویزای دانش آموزی دریافت كنید. والدین به عنوان همراه و از طریق ویزای توریستی می توانند اقدام كنند. پس از ورود ویزای خود را به كاری یا تحصیلی تغییر داده و برای اقامت دائم اقدام نمایید.

اقامت كانادا از طریق مدرك فنی حرفه ای

اگر در یكی از مشاغل مربوط به فنی حرفه ای كه برای كانادا مورد نیاز است، فعالیت دارید، می توانید از طریق برنامه اسكیل ترید اقدام كنید. این برنامه امتیاز متقاضی را با توجه به سن، مهارت زبان، سابقه كار، میزان تحصیلات و ... محاسبه می كند. برای مهاجرت از این طریق باید شرایط زیر را دارا باشید:

نداشتن سوء پیشینه و سلامت جسمی، داشتن توانایی مالی برای تامین هزینه ها اما اگر مشغول به كار قانونی بوده یا از كارفرمای كانادایی خود جاب آفر معتبر داشته باشید، ارائه تمكن مالی نیاز نیست. با بالا رفتن سن امتیاز دریافتی شما كمتر خواهد شد. نمره زبان فرانسه و انگلیسی در مهارت های اسپیكینگ و لیسینینگ سطح ۵ و در مهارت های ریدینگ و رایتینگ نمره ۴ داشته باشید.

اقامت كانادا از طریق اسكیل وركر

برنامه اسكیل وركر یكی از سه برنامه ای است كه برای حذب افراد متخصص و ماهر طراحی شده است. فرد در این روش باید حداقل یك سال سابقه كار متوالی داشته باشد. سابقه كار باید در مشاغلی باشد كه از نظر طبقه بندی در رده 0، 1، 2 و 3 قرار بگیرد؛ همچنین فرد باید حداقل مدرك دیپلم داشته باشد. داشتن آیتلس جنرال در ۴ مهارت با حداقل نمره ۶ نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

اقامت كانادا از طریق استارتاپ

در روش استارت آپ هم شما و هم كاری كه قصد راه اندازی آن در كانادا را دارید. مستلزم دارا بودن شرایطی است. فرد متقاضی باید نمره آیتلس جنرال ۵ را داشته باشد. دریافت ساپورت از سازمان های مورد تایید كانادا و تحصیل حداقل یك سال در دانشگاه در این روش نیاز است؛ همچنین در زمینه كسب و كار شغل انتخابی باید مبتنی بر تكنولوژی و نوآورانه باشد. برای افراد كانادا شغل ایجاد كرده و محصول تولیدی دارای پتانسیل رشدی بالایی باشد.

اقامت كانادا از طریق خود اشتغالی

در این نوع اقامت كانادا فرد باید هنرمند یا ورزشكار باشد. البته این فرد نیز باید دارای شرایطی به شرح زیر باشد:

در فعالیت های فرهنگی و ورزشی حداقل ۲ سال به صورت خود اشتغالی شركت كرده باشید. حداقل ۲ سال كار در فعالیت های فرهنگی و ورزشی داشته باشد. برای راه اندازی كسب و كار توانایی مالی داشته باشید. نداشتن سوء پیشینه و سلامت جسمی از دیگر شرایط مورد نیاز در این روش است.

پیشنهاد ویژه : وكیلمهاجرتكانادا

اقامت كانادا از طریق كاری

برای دریافت اخذ ویزای كاری باید پیشنهاد شغلی كه به شما می شود؛ معتبر باشد. پس از ورود به كانادا می توان از طریق جاب آفر ویزای كار و مهاجرت موقت دریافت كرده سپس از طریق برنامه های فدرال یا استان ها برای اخذ دائم اقدام كنید. برای دریافت اطلاعات تكمیلی می توانید به سایت ZBSVISA.com مراجعه كنید. این مجموعه اقامت كانادا در كمترین زمان برای شما عزیزان می گیرند.

اقامت كانادا از طریق پایلوت مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی

برنامه طریق پایلوت مهاجرت مناطق روستایی و شمالی یك برنامه كامیونتی محور است. به جوامعی كه كوچك بوده و جمعیت كمی دارند كامیونتی محور می گویند. دولت كانادا این كار را برای بهتر شدن اقتصاد جوامع كوچك طراحی كرده است. افرادی كه قصد كار و زندگی در این جوامع را دارند، می توانند درخواست داده و پس از تایید اقامت خود را دریافت كنند.

اقامت كانادا از طریق سرمایه گذاری

یكی دیگر از انواع اقامت كانادا از طریق سرمایه گذاری است. این كشور از لحاظ اقتصادی در سطح بالایی قرار داشته و دارای معادن طبیعی زیادی است. دولت كانادا از طریق سرمایه گذاری در این معادن و به طور كلی در هر جای كشور كانادا شرایطی را برای مهاجرت و اقامت این افراد فراهم كرده است. سرمایه گذاری در این كشور از راه هایی مثل خود اشتغالی، كارآفرینی، ثبت شركت، بیزینس و ... امكان پذیر است.

پیشنهاد ویژه : مهاجرت به امریكا

البته یادآوری می شویم كه تمامی سرمایه گذاری ها منجر به مهاجرت به كانادا نمی شود. این كشور برای افرادی با سابقه بیزینسی و مدیریت بالا یك مسیر مهاجرتی دارد. براساس این مسیر این افراد باید در شهرهای كوچك ۵۰ هزار دلار و در شهرهای بزرگ ۱۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری كنند. ابتدا فرد باید طرحی را كه قصد سرمایه گذاری روی آن دارد را به استان رائه داده و منتظر پاسخ آن ها بماند. بعد از ورود به این كشور و پس از یك سال فرد گزارشی از بیزینس و سرمایه گذاری را به استان ارائه داده و در صورت تایید استان می تواند برای اقامت اقدام كند. این پروسه ۶ ماه الی ۱ سال طول می كشد.

اقامت كانادا از طریق پایلوت مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی

چرا موسسه ZBSVISA

دفتر اصلی شركت واقع در شهر تورنتو كانادا و دفتر ایران در تهران (نیاوران) قرار داشته و فعلا هیچ شعبه دیگری بجز موارد ذكر شده ندارد. تمام تلاش ما یافتن بهترین راه های گرفتن ویزای كانادا با توجه به شرایط شماست و با بهره بردن از بهترین مشاورین و وكلا در این زمینه همواره یكی از موفق ترین شركت های فعال در این زمینه بوده ایم. افتخار ما رضایت كلاینت هاست.

اگر نیاز مشاوره بیشتر دارید می توانید همین حالا با شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹ یا ثبت فرم ارزیابی از ما مشاوره رایگان دریافت كنید