محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
دهكده فرهنگی لسدی

دهكده فرهنگی لسدی

دهكده فرهنگی لسدی یكی از جاهای دیدنی آفریقای جنوبی است
  • 1401/07/12
  • استان : تهران
  • شهر : تهران
  • دسته : مكانهای تفریحی جهان
آدرس : آفریقای جنوبی
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

 دهكده فرهنگی لسدی یكی از جاهای دیدنی آفریقای جنوبی است
جاذبه ها/ براساس آخرین خبرهای واصله، دهكده فرهنگی لسدی یكی از جاهای دیدنی آفریقای جنوبی است.
لسدی كه به روستای رنگین كمان آفریقای جنوبی شهرت دارد، در مسیر سان سیتی و در میانه تپه های سنگی واقع شده است. این روستا حدود یك ساعت از شهر ژوهانسبورگ فاصله دارد. در این روستای توریستی سنت های فرهنگی مختلفی از جنوب آفریقا جشن گرفته می شود. لسدی در زبان بومی به معنی نور می باشد. روستای مذكور امروزه دارای پنج قبیله سنتی است كه همه آنها فرهنگ آفریقای جنوبی را منعكس می نمایند. این پنج قبیله به نامهای پدی، زولو، خوزه، بسوتو و نیدبلی هستند. آهنگ ها، جشن ها و پایكوبی های سنتی در این قبایل زیبا و فراموش نشدنی است و میتوان آن را از جاذبه های لسدی معرفی نمود. خانواده های قبایل مذكور بطور دائم در این روستا زندگی می كنند و به بهترین شكل از گردشگران استقبال می نمایند.
غذای اصلی و سنتی این منطقه نیز از دیگر جاذبه های مورد نظر گردشگران هست. این غذای خوش طعم از پوره ذرت و لوبیای پخته تهیه می شود. این غذا كه به خورشت سنتی معروف شده، «potjekiekos» نام دارد. غذای مذكور را در دیگ های سیاه طبخ می نمایند. از دیگر غذاهای این روستای توریستی میتوان به كباب دنده، استیك یا جوجه، سوسیس گوشت، گوشت كروكودیل، گوزن آفریقایی و گراز اشاره نمود.