ریپورتاژ آگهی
آبشاری بهشتی در گلستان

آبشاری بهشتی در گلستان

استان گلستان جاذبه‌های فراوانی در دل دارد یكی از این جاذبه‌ها آبشار زیبای ساسنگ می‌باشد كه در مینودشت گلستان واقع شده است. این آبشار حدودا ۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.
  • 1401/06/29
  • استان : گلستان
  • شهر : مينو دشت
  • دسته : آبشارهای ایران
آدرس : آبشار ساسنگ در جنوب غربی شهرستان مینودشت در نزدیكی روستایی با همین نام و در ارتفاعات جنگلهای هیركانی واقع شده است.
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

آبشاری بهشتی در گلستان

استان گلستان جاذبه‌های فراوانی در دل دارد یكی از این جاذبه‌ها آبشار زیبای ساسنگ می‌باشد كه در مینودشت گلستان واقع شده است. این آبشار حدودا ۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

 آبشار ساسنگ در جنوب غربی شهرستان مینودشت در نزدیكی روستایی با همین نام و در ارتفاعات جنگلهای هیركانی واقع شده است. در این منطقه هشت آبشار دیده می شود كه این آبشارهای زیبا و بی نظیر با استخرهای طبیعی فراوان، از سرازیر شدن آب از شیب دره ای كه در فاصله تقریبی یك كیلومتری روستای ساسنگ قرار دارد به وجود آمده ‌اند. تنها راه رسیدن به آبشار مسیر پیاده روی با شیب ملایم است.

آبشاری بهشتی در گلستان-kzpapyEvkt

موقعیت جغرافیایی

آبشار ساسنگ در موقعیت جغرافیایی N۳۷۰۳۲۹ E۵۵۲۲۳۲ در استان گلستان واقع است. آبشار زیبای ساسنگ در شهرستان مینودشت، در حدود ۱۵ كیلومتری جنگل باقرآباد و روستای معركه محله و ملاشی در روستای ساسنگ واقع شده است. ارتفاع نسبی آبشار از سطح دریا ۸۰۰ متر است. دهكده در ۲۱ كیلومتری جنوب مینودشت قراردارد كوه نشادر در یك كیلومتری جنوب آن واقع شده است. در این محل ۸ آبشار وجود دارد كه هر كدام با فاصله كمی از یكدیگر قرار گرفته اند. از روستای ساسنگ تا آبشار در حدود ۱ ساعت پیاده روی با شیب ملایم است.منطقه پوشیده از درختان پهن برگ است و در مسیر چشمه های زیادی به چشم میخورد.