پیشنهاداتی برای طبیعت گردی تابستانی در هند + عكس

پیشنهاداتی برای طبیعت گردی تابستانی در هند + عكس

پیشنهاداتی برای طبیعت گردی تابستانی در هند
  • 1401/06/27
  • استان : تهران
  • شهر : تهران
  • دسته : مكانهای تفریحی جهان
آدرس : هند
تلفن : 66059000-021

پیشنهاداتی برای طبیعت گردی تابستانی در هند + عكس

ر ارتفاع ۱۵۰۰ متری از سطح دریا واقع شده و دارای تپه‌های عجیب و غریب، جنگل‌های زمرد و چشم‌اندازی زیبا است.

تابستان های هند می تواند بسیار نابخشودنی باشد. هنگامی كه دما به بالای ۴۰ درجه سانتیگراد می رسد، كوه های مرتفع یك استراحت خوشایند هستند. از كوه های غول پیكر هیمالیا در شمال تا زمرد تپه های مزرعه چای سبز در جنوب، مكان های زیادی برای بازدید در تابستان در هند وجود دارد.

 دالاهو

پیشنهاداتی برای طبیعت گردی تابستانی در هند + عكس-iEAWvi0OXj

شهر كوچك دالاهو كه در دامان هیماچال پرادش قرار دارد، قطعه‌ای از بهشت ​​برای همه مسافران است. این شهر دارای جذابیت دنیای قدیم، چشم‌اندازهای طبیعی مسحوركننده، دره‌های پوشیده از كاج، مراتع پوشیده از گل، رودخانه‌های پر جریان، كوه‌های مه آلود باشكوه و برخی از تماشایی‌ترین مناظر جهان است.

پهلگام با زیبایی‌های طبیعی دست نخورده و باشكوه، ضیافتی برای چشم‌ها و حواس است. غوطه‌ور در فضای سبز سرسبز و رشته‌های هیمالیا جذاب، لحظاتی از آرامش را در خانه خود طبیعت می‌طلبد.

  اوتی

پیشنهاداتی برای طبیعت گردی تابستانی در هند + عكس-eY4PPzOhNK

كوه‌های آنجا همیشه سبز پوشیده‌اند و اوتی نیز از این امر مستثنی نیست. برای هر عاشق كوهستان، ایده سفر به شهری كه به عنوان ملكه تپه‌ها شناخته می‌شود، جذابیتی دارد كه مانند هیچ چیز دیگری نیست كه در دنیا وجود دارد. اوتی كه زمانی به عنوان مقر تابستانی شركت هند شرقی در نظر گرفته می‌شد و به عنوان اوداگاماندالام شناخته می‌شد، یك ایستگاه تپه‌ای در تامیل نادو است كه به عنوان یك مقصد توریستی بسیار محبوب برای هركسی كه به دنبال مكانی زیبا است عمل می‌كند. استراحت و ریلكس شدن اوتی در میان تپه‌های نیلگیری در ارتفاع ۲۲۴۰ متری از سطح دریا قرار دارد و در تمام طول سال از آب و هوای مطلوبی برخوردار است.

  كوهیماپیشنهاداتی برای طبیعت گردی تابستانی در هند + عكس-kxuXns5j6E

كوهیما پایتخت تپه‌ای ناگالند است كه یكی از هفت ایالت هند است.  كوهیما نام انگلیسی است كه توسط انگلیسی‌ها داده شده است و از گل‌های كوهی موجود در منطقه گرفته شده است. این شهر كه به خاطر محیط بی‌نظیر  و زیبایی دست نخورده‌اش مشهور است، سرزمینی از فرهنگ فولكلور است كه در طول اعصار گذشته است.اده روی، كمپینگ و پیاده‌روی ایده آل است.

 در ارتفاع ۱۵۰۰ متری از سطح دریا واقع شده و دارای تپه‌های عجیب و غریب، جنگل‌های زمرد و چشم‌اندازی زیبا است. این مكان برای همه شما علاقه مندان به ماجراجویی است زیرا برای پی

 گانگتوك

 پیشنهاداتی برای طبیعت گردی تابستانی در هند + عكس-DlOgvM0dzq

بسیار جذاب، به طرز دلپذیری پرهیاهو و در ابرها حلقه زده! گانگتوك، پایتخت سیكیم، همچنین می‌تواند منظره‌ای تماشایی از كوه كانچن جونگا در افق دوردست به شما بدهد. ایستگاه تپه‌ای بكر كه در میان كوه‌ها و ابرها قرار گرفته است، همچنین پایگاهی برای بسیاری از كوهنوردان به سمت رشته‌ كوه‌های هیمالیا است. زیبایی منشوری مسحوركننده و جاده‌های پر پیچ و خم زیبای تپه‌ای. اگر از منظره چشم پرنده در تله كابین دیده شود، نفس گیرتر می‌شود.

هری هارشوار

 پیشنهاداتی برای طبیعت گردی تابستانی در هند + عكس-zL0zSr7Bff

هری هارشوار كه توسط چهار تپه احاطه شده است و رودخانه ساویتری از میان شهر می‌گذرد، به خاطر معبد لرد هری هارشوار معروف است و یك مقصد ساحلی محبوب آخر هفته به خصوص برای مردم بمبئی و پونا است.