محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
تم پارك آبی اوشن كیش

تم پارك آبی اوشن كیش

تم‌ پارك آبی اوشن به مساحت ۵.۶ هكتار، از جذاب‌ترین دیدنی های كیش است. این ‌پارك آبی، اولین تم‌پارك آبی ایران و نیز اولین پارك آبی روباز كشور محسوب می‌شود و بر اساس داستان راز قلعه خورشید طراحی شده است
  • 1401/05/08
  • استان : جزیره ها
  • شهر : كیش
  • دسته : پارك های ایران
آدرس : ایران، استان هرمزگان، جزیره كیش، خیابان جهان 07644000
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

تم پارك آبی اوشن كیش-0dttazuPiH

تم‌ پارك آبی اوشن به مساحت ۵.۶ هكتار، از جذاب‌ترین دیدنی های كیش است. این ‌پارك آبی، اولین تم‌پارك آبی ایران و نیز اولین پارك آبی روباز كشور محسوب می‌شود و بر اساس داستان راز قلعه خورشید طراحی شده است. اوشن در زمستان سال ۱۳۹۵ افتتاح شد و دارای ۱۳ راید، چهار استخر شنا و یك مركز تخصصی ماساژ و اسپا، به‌علاوه دو رستوران, چهار نوشیدنی‌فروشی و دو فروشگاه بزرگ است. اوشن همچنین تنها پارك آبی روباز ایران به‌شمار می‌رود كه امكان استفاده‌ی كامل بانوان نیز در آن فراهم شده است. تم پارك آبی اوشن دو راید ۲۴ متری پیچالوپ و آدرنالین را دارد كه از جمله بلندترین رایدهای منطقه خاورمیانه‌ هستند. همچنین این پارك دارای تنها شبیه‌ساز موج‌سواری مصنوعی در ایران است كه تجربه موج‌سازی را در محیط پارك فراهم می‌آورد. از دیگر بازی‌های تم پارك آبی اوشن می‌توان به رالی‌راید، دینگل، گرداب، دریاچه سونامی و موجاب اشاره كرد.

تم پارك آبی اوشن كیش-ONQU2yWGFS

تم پارك آبی اوشن كیش-P8aNqkdhWr

تم پارك آبی اوشن كیش-SnJYYp9nLq

تم پارك آبی اوشن كیش-ugIx2ZYpLa