محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
سواحل نقره فام كیش

سواحل نقره فام كیش

سواحل نقره‌‌فام كیش از بهترین و جذاب‌ترین مكان های دیدنی كیش است. خاك جزیره كیش دارای ساختار مرجانی است و با رنگ نقره‌فام در زیرآفتاب، درخشندگی خیره‌كننده‌ای دارد.
  • 1401/05/08
  • استان : جزیره ها
  • شهر : كیش
  • دسته : مناطق تفریحی ایران
آدرس : ایران، استان هرمزگان، كیش
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

سواحل نقره فام كیش-hD3EpL4htX

سواحل نقره‌‌فام كیش از بهترین و جذاب‌ترین مكان های دیدنی كیش است. خاك جزیره كیش دارای ساختار مرجانی است و با رنگ نقره‌فام در زیرآفتاب، درخشندگی خیره‌كننده‌ای دارد. آب دریا در ساحل این جزیره شفاف و روشن است و تا فاصله‌ای دور می‌توان كف دریا را به‌راحتی تماشا كرد. كارشناسان محیط‌زیست این خاصیت را به وجود مرجان‌ها در پیرامون جزیره نسبت می‌دهند و معتقد هستند كه مرجان‌ها به‌صورت طبیعی موجب تصفیه و شفافیت آب‌های سواحل جزیره می‌شوند. ماهی‌ها و دیگر آبزیان موجود در سواحل كیش، از استثنایی‌ترین ویژگی‌های این جزیره به‌شمار می‌روند. ماهی‌های تزئینی و بسیار زیبا كه در آب‌های حاشیه كیش غوطه‌ور هستند و وجودشان را از تماشاگران پنهان نمی‌كنند، می‌توانند گردشگران را ساعت‌ها به خود سرگرم كنند. همچنین ساحل كیش از كم‌خطرترین سواحل دنیا محسوب می‌شود و فاقد كوسه خطرناك است. كوسه‌هایی كه بعضا در ساحل كیش دیده می‌شوند از ماهی‌های كوچك تغذیه می‌كنند و برای شناگران خطری ندارند. این سواحل هم در فصل سرد و هم در فصل گرم برای مسافران قابل استفاده است و امكان هر گونه تفریح دریایی را برای گردشگران در آن فراهم كرده‌اند.

سواحل نقره فام كیش-LyYVzYTMwQ

سواحل نقره فام كیش-XfMAg2SuJd