محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
هتل گل سرخ مشهد

هتل گل سرخ مشهد

هتل گل سرخ مشهد یك هتل سه ستاره میان‌رده است و از هتل های مشهد به شمار می‌رود.
  • 1401/05/03
  • استان : خراسان رضوي
  • شهر : مشهد
  • دسته : هتل ها
آدرس : ایران، استان خراسان رضوی، مشهد، میدان بیت المقدس به سمت خسروی نو، خیابان شهید اندرزگو، شهید اندرزگو ۱۷، كوچه دوم، سمت راست، جنب فاطمیه شیرازی ها 05132241602

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

هتل گل سرخ مشهد-0V0xf0QeZh

هتل گل سرخ مشهد یك هتل سه ستاره میان‌رده است و از هتل های مشهد به شمار می‌رود. این هتل ۳۳ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امكانات آن می‌توان به اینترنت، سرویس اتاق، كافی شاپ، خدمات خانه داری، رستوران، پاركینگ و پذیرش ۲۴ ساعته اشاره كرد. اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع، یخچال، تلویزیون و حمام هستند. فاصله هتل تا حرم مطهر ۵ دقیقه با ماشین، تا پارك كوهسنگی ۱۵ دقیقه با ماشین، تا ایستگاه راه آهن ۱۰ دقیقه با ماشین و تا فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد ۲۰ دقیقه با ماشین است.

هتل گل سرخ مشهد-zzRWrvfdwf

هتل گل سرخ مشهد-caj68IctmS

هتل گل سرخ مشهد-3XVkj7bIks

هتل گل سرخ مشهد-8i7kPXEBB5

هتل گل سرخ مشهد-l4xPRzMVh2