محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
كاخ موزه نظامی انزلی

كاخ موزه نظامی انزلی

كاخ موزه نظامی انزلی با پنجره‌هایی بزرگ، از شمال به خزر و چشم‌انداز زیبای آن و از سمت جنوب به سرسبزی و زیبایی یك باغ پرطراوت آغوش گشوده است
  • 1401/04/07
  • استان : گيلان
  • شهر : بندر انزلی
  • دسته : كاخ های تاریخی ایران
آدرس : ایران، گیلان، بندر انزلی، بین دو پل انزلی و پل غازیان
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

كاخ موزه نظامی انزلی-bs1dC7eEyW

كاخ موزه نظامی انزلی با پنجره‌هایی بزرگ، از شمال به خزر و چشم‌انداز زیبای آن و از سمت جنوب به سرسبزی و زیبایی یك باغ پرطراوت آغوش گشوده است. گرچه این موزه نام نظامی را بر خود دارد؛ اما بنای زیبا و اشیای ظریف و هنرمندانه آن بر وجهه خشك و نظامی سلاح‌های موجود در آن چیرگی دارند. كاخ موزه نظامی كه از مكان های دیدنی بندر انزلی به شمار می‌آید، همچون قوی سپیدی در باغ دلگشایی ماوا گزیده است و عطر بهارنارنج‌هایش مشام هر دیداركننده‌ای را نوازش می‌دهد. ساخت بنای كاخ میان پشته به دستور رضاخان و به‌دست مهندسان ایرانی در سال ‪ ۱۳۰۸‬ آغاز شد و پس از دو سال به پایان رسید.

ایران، گیلان، بندر انزلی، بین دو پل انزلی و پل غازیان

كاخ موزه نظامی انزلی-QqOg0skavi

كاخ موزه نظامی انزلی-yLe4FeSXyY