محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
مجتمع تجاری ستاره باران تبریز

مجتمع تجاری ستاره باران تبریز

مجتمع تجاری ستاره باران یكی از لوكس‌ترین مراكز خرید و جاذبه های گردشگری تبریز به ‌شمار می‌رود و شامل واحدهای تجاری، اداری، تفریحی و خدماتی می‌شود. با ۲۸ هزار متر مربع مساحت، این مركز دارای سه طبقه تجاری، یك طبقه هایپرماركت، و دو طبقه پاركینگ است
  • 1401/04/04
  • استان : آذربايجان شرقي
  • شهر : تبريز
  • دسته : مراكز خرید ایران
آدرس : ایران، استان آذربایجان شرقی، تبریز، میدان جهاد، بلوار ۲۲ بهمن
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

مجتمع تجاری ستاره باران تبریز-qfe9HeD4M3
مجتمع تجاری ستاره باران یكی از لوكس‌ترین مراكز خرید وجاذبه های گردشگری تبریز به ‌شمار می‌رود و شامل واحدهای تجاری، اداری، تفریحی و خدماتی می‌شود. با ۲۸ هزار متر مربع مساحت، این مركز دارای سه طبقه تجاری، یك طبقه هایپرماركت، و دو طبقه پاركینگ است. حدود ۹۰ واحد تجاری در ستاره باران به فروش كالاهایی مانند انواع پوشاك، عطر و ادكلن، ساعت و عینك، لوازم تزیینی لوكس، كیف و كفش و... اختصاص دارند. همچنین در فودكورت مجموعه انواع غذاهای سنتی، فست‌فود و... عرضه می‌شود.

ایران، استان آذربایجان شرقی، تبریز، میدان جهاد، بلوار ۲۲ بهمن

مجتمع تجاری ستاره باران تبریز-GivSXy8TIv

مجتمع تجاری ستاره باران تبریز-h8mMmpQBg2

مجتمع تجاری ستاره باران تبریز-gvEP58ZNhS

مجتمع تجاری ستاره باران تبریز-1BtWiSntaK

مجتمع تجاری ستاره باران تبریز-3a0J3GaIP8