محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
دبیرستان فردوسی تبریز

دبیرستان فردوسی تبریز

دبیرستان فردوسی تبریز كه قبلا با نام مدرسه‌ی محمدیه فعالیت می‌كرد، در اواخر دوره‌ی قاجار در خیابان شریعتی تبریز ساخته شد.
  • 1401/04/04
  • استان : آذربايجان شرقي
  • شهر : تبريز
  • دسته : مدرسه های قدیمی ایران
آدرس : ایران، استان آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان شریعتی
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

دبیرستان فردوسی تبریز-tG0zee4hl8

دبیرستان فردوسی تبریز كه قبلا با نام مدرسه‌ی محمدیه فعالیت می‌كرد، در اواخر دوره‌ی قاجار در خیابان شریعتی تبریز ساخته شد. از این مدرسه بعد از دبیرستان البرز تهران، به‌عنوان دومین مدرسه‌ی قدیمی ایران یاد می‌كنند. امروزه بخش تاریخی ساختمان مدرسه در اختیار سازمان میراث فرهنگی قرار گرفته است. در دهه‌های گذشته دبیرستان فردوسی از جمله‌ مدرسه‌های سرشناس ایران بود كه مجهزترین آزمایشگاه را در كل كشور داشت. آزمایشگاه این مدرسه در دوران قاجار و پهلوی ایجاد شده بود و بعدها نیز به تجهیزات آن افزودند. دبیرستان فردوسی دانش آموختگانی دارد كه نام آن‌ها در تاریخ ایران ثبت شده است كه از میان آن‌ها می‌توان به ساموئل خاچیكیان، بنیانگذار سینمای وحشت در ایران، پروفسور فرید، پدر جغرافی ایران، كتر سید محمد حسین مبین، پدر جذامیان ایران و استاد شهریار اشاره كرد. دبیرستان فردوسی به‌عنوان یكی از جاهای دیدنی تبریز، در ۷ مهر ماه ۱۳۸۱ با شماره‌ی ۶۱۷۵ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید.

ایران، استان آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان شریعتی