محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
خانه ستارخان تبریز

خانه ستارخان تبریز

خانه ستارخان یكی از خانه‌های تاریخی تبریز است. ستارخان از سرداران جنبش مشروطه‌ ایران به‌ شمار می‌رفت و به سردار ملی شهرت داشت.
  • 1401/04/04
  • استان : آذربايجان شرقي
  • شهر : تبريز
  • دسته : عمارت های تاریخی ایران
آدرس : ایران، استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار منجم، كوی امیرخیزی، جنب بیمارستان علوی، كوچه‌ی ستارخان، پلاك ۲۱
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

خانه ستارخان تبریز-4ElBXtsKwr

خانه ستارخان یكی از خانه‌های تاریخی تبریز است. ستارخان از سرداران جنبش مشروطه‌ ایران به‌ شمار می‌رفت و به سردار ملی شهرت داشت. او مقابل روس‌های متجاوز و هم‌چنین نیروهای دولتی ضدمشروطه در تبریز مقاومت كرد و خانه‌ی وی (از اوایل حكومت ناصرالدین شاه تا حكومت محمدعلی شاه) محل سازماندهی و ستاد فرماندهی مبارزان مشروطه‌خواه و جنگ‌های ضداستعماری علیه روسیه بود. این خانه كه قدمت آن به دوره قاجار بازمی‌‌گردد، در محله‌ امیرخیز تبریز قرار داشت كه توسط‌ روس‌ها به توپ بسته شد. خانه‌ فعلی ستارخان كه بر سردر آن «خانه‌ ستارخان سردار ملی» حك شده، از جاهای دیدنی تبریز  است و از دوره پهلوی به یادگار مانده است.

ایران، استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار منجم، كوی امیرخیزی، جنب بیمارستان علوی، كوچه‌ی ستارخان، پلاك ۲۱