محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
بوستان ساحلی دلوار

بوستان ساحلی دلوار

سواحل بندر بوشهر بسیار زیاد است و همگی آنها منظره ای دیدنی از خلیج فارس نیلگون دارند به همین سبب گردشگران بسیار مشتاقند از این سواحل دیدن كنند
  • 1401/01/11
  • استان : بوشهر
  • شهر : دلوار
  • دسته : پارك های ایران
آدرس : استان بوشهر، بزرگراه سیراف شمال به جنوب، بعد از مجتمع تجاری كوروش، ساحل شهر دلوار
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

سواحل بندر بوشهر بسیار زیاد است و همگی آنها منظره ای دیدنی از خلیج فارس نیلگون دارند به همین سبب گردشگران بسیار مشتاقند از این سواحل دیدن كنند و ساعاتی را در این سواحل بكر قدم بزنند و از صدای آرامش بخش دریا لذت ببرند . بوستان ساحلی دلواركه در ساحل بكر دلوار است  در كرانه های شهر دلوار با خلیج قرار دارد. این ساحل فضایی پاك و آرام دارد و به همین خاطر، می تواند گزینه خوبی برای استراحت و گذران اوقات فراغت باشد. در این ساحل زیبا می توان بر روی ماسه های داغ قدم زد و از تماشای مناظر اطراف لذت برد. در بسیاری از فصول سال هم هیاهوی مرغان دریایی، زیبایی محیط اطراف را دوچندان می كنند.

بوستان ساحلی دلوار-nb2wCeofyl
بد نیست بدانید در كرانه های ساحل دلوار، تعدادی لنج به گل نشسته هم به چشم می خورد كه حال و هوایی منحصر به فرد به این منطقه داده اند و سوژه خوبی برای عكسبرداری به حساب می آیند.

بوستان ساحلی دلوار-3cmRrV3HFR

نحوه دسترسی به بوستان دلوار

آدرس : استان بوشهر، بزرگراه سیراف شمال به جنوب، بعد از مجتمع تجاری كوروش، ساحل شهر دلوار

امكانات : پاركینگ خودروهای سواری، آلاچیق، محل برپایی پیك نیك، اطلاعات، زمین والیبال ساحلی، شنا، سایت غواصی، قایق سواری، سرویس بهداشتی، بوفه، نیمكت، مسیرهای دوچرخه سواری و پیاده روی،

بوستان ساحلی دلوار-jPPlZIgptM