محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
موزه شهدا اصفهان

موزه شهدا اصفهان

موزه شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس در مهر ماه ۱۳۸۱ با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و شناساندن و انتقال مفاهیم ارزشی شهید و شهادت به نسل جوان تاسیس شد.
  • 1401/01/10
  • استان : اصفهان
  • شهر : اصفهان
  • دسته : موزه های ایران
آدرس : خیابان شمس آبادی
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

موزه شهدا اصفهان با افتتاح در سال ۱۳۸۱، یكی از جاهای دیدنی اصفهان است و در سه تالار به معرفی شهدای انقلاب و دفاع مقدس می‌پردازد. تالار اول به شهدای پیش از انقلاب اختصاص دارد، تالار دوم شهدای شاخص ویژه استان مانند دكتر بهشتی را معرفی می‌كند و در تالار سوم به شهدای صنف‌های مختلف از جمله پزشكان، هنرمندان و ورزشكاران پرداخته شده است. همچنین در تالار سمعی بصری موزه، فیلمی با حال و هوای جنگ و موزه برای بازدیدكنندگان به نمایش گذاشته می‌شود. به جز روزهای تعطیل، در بهار و تابستان از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و ۱۶ الی ۲۰ و در پاییز و زمستان از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و ۱۵ الی ۱۹ می‌توانید از این موزه دیدن كنید. 

موزه شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس در مهر ماه ۱۳۸۱ با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و شناساندن و انتقال مفاهیم ارزشی شهید و شهادت به نسل جوان تاسیس شد.

معرفی مجموعه

تالار اول: شهدای نهضت ساله اخیر تا قبل از انقلاب كه مهمترین آنها انقلاب حضرت امام در سال ۴۲ میباشد .

تالار دوم: شهدای شاخص ویژه استان پدر، پسر، سه برادر شهید، شهدای شاخص شهید مظلوم دكتر بهشتی، اشرف اصفهانی، فرماندهان و سرداران شهید

تالار سوم: اختصاص به شهدای صنف های مختلف كه متوجه اقشار مختلف در جنگ همانند پزشكان،هنرمندان، ورزشكاران وقشرهای مختلف میباشند.

تالار سمعی بصر ی: در سالن نمایش برای بازدیدكندگان فیلمی از حال هوای جنگ وموزه به نمایش گذاشته می شود.

وظایف موزه

جمع آوری آثار و اسناد شهدا و شناساندن سیره و روش شهدا از طریق آثار قابل نمایش و برپائی نمایشگاههای هنری به مناسبتهای مختلف و ایام الله از جمله وظایف می باشد.

ارتباط با موزه

تلفن: ۳۲۳۴۸۸۷۸

آدرس: خیابان شمس آبادی

ساعات بازدید

در بهار و تابستان ۸/۳۰-۱۲ صبح و ۱۶-۲۰ بعدازظهر
پائیز و زمستان ۸/۳۰-۱۲ صبح و ۱۵-۱۹ بعدازظهر بجز روزهای تعطیل

موزه شهدا اصفهان-RoT00EDnTK

موزه شهدا اصفهان-plB8Dc3RGT

موزه شهدا اصفهان-0iNu5DQvEl

موزه شهدا اصفهان-ckEn1VBGyN

موزه شهدا اصفهان-uavTgdbg57