محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش

اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش

مجموعه باغ مركبات و اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش واقع در یكی از بهترین نقاط خوش آب و هوای استان گیلان میزبان علاقه مندان و گردشگران گرامی می باشد
  • 1401/01/10
  • استان : گيلان
  • شهر : تالش
  • دسته : مناطق تفریحی ایران
آدرس : استان گیلان، شهرستان تالش، حد فاصل جاده ترانزیت تالش - آستارا، روستای شیرآباد
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

مجموعه باغ مركبات و اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش واقع در یكی از بهترین نقاط خوش آب و هوای استان گیلان میزبان علاقه مندان و گردشگران گرامی می باشد.با اقامت در بوم گردی بام‌های سفالی تالش، علاوه بر تجربه زندگی در روستاهای خطه سرسبز گیلان می توانید از مناظر طبیعی و جاذبه های توریستی غرب گیلان( جاده اسالم-خلخال؛ جاده زیبای حیران، بازارچه مرزی آستارا، آبشار لاتون و زمرد، گیسوم و …) دیدن نمایید.
اقامتگاه بومگردی بام های سفالی تالش همانطور كه از نامش پیداست دارای سقف های سفالی ست و از مصالحی چون چوب و كاهگل ساخته شده و به معماری غرب گیلان شهرت دارد .

اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش-083bUo611i

اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش-ebPli8XeMm

اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش-Tr4ZChg5Kr

اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش-6nlewveGFf

اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش-9BnMyovLrH