محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
آبشار بدلان ، جاذبه ای زیبا در طبیعت خوی

آبشار بدلان ، جاذبه ای زیبا در طبیعت خوی

آبشار بدلان كه به آبشار قزل چیر نیز معروف است، در ۳۵ كیلومتری شهرستان خوی و ۱۰ كیلومتری روستای بدلان در مسیر كوه‌های اورین واقع شده است و بیش از ۵۰ متر ارتفاع دارد.
  • 1401/01/03
  • استان : آذربايجان غربي
  • شهر : خوي
  • دسته : آبشارهای ایران
آدرس : ۳۵ كیلومتری خوی و ۱۰ كیلومتری روستای بدلان، در مسیر كوه‌های اورین
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

آبشار بدلان كه به آبشار قزل چیر نیز معروف است، در ۳۵ كیلومتری شهرستان خوی و ۱۰ كیلومتری روستای بدلان در مسیر كوه‌های اورین واقع شده است و بیش از ۵۰ متر ارتفاع دارد. آب سرچشمه آبشار بدلان از شكافی به داخل یك گودال غار مانند سرازیر می‌شود و از این معبر باریك، امكان دسترسی به بالای آبشار وجود دارد. وجود درختچه‌های كوچك در مجاورت آبشار، زیبایی خاصی به آن بخشیده است و به همین دلیل طبیعت بكر و زیبای این آبشار هر ساله میزبان گردشگران و علاقه‌مندان به طبیعت می‌باشد.

 

آبشار بدلان ، جاذبه ای زیبا در طبیعت خوی-tdPT7LLSVE
نام اصلی آن آبشار قیزیل چیر هست. نرسیده به روستای بدلان از میان باغ‌های سر سبز بویژه گردو باید بگذرید. البته ۴۰۰ متر مانده به آبشار بعلت ماسه زار بودن مسیر باید خودروی خود را پارك و پیاده حركت كنید.

آبشار بدلان ، جاذبه ای زیبا در طبیعت خوی-bCCsP0C5A1

آبشار بدلان ، جاذبه ای زیبا در طبیعت خوی-tbcBkBYAJU

آبشار بدلان ، جاذبه ای زیبا در طبیعت خوی-5igyrJXN99