محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
تنگ غوره دان

تنگ غوره دان

تنگ غوره دان یكی از مناطق زیبای شهرستان سپیدان است كه در فاصله ۲۰ كیلومتری شمال غرب بیضا سپیدان قرار دارد و همه ساله دوستان زیادی را درآغوش خود جای میدهد.
  • 1400/11/08
  • استان : فارس
  • شهر : سپیدان
  • دسته : مناطق تفریحی ایران
آدرس : ۲۰كیلومتری شمال غرب بیضا سپیدان، جاده تنگ غوره دان
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

تنگ غوره دان یكی از مناطق زیبای شهرستان سپیدان است كه در فاصله ۲۰ كیلومتری شمال غرب بیضا سپیدان قرار دارد و همه ساله دوستان زیادی را درآغوش خود جای میدهد. تفرجگاهی زیبا با طبیعتی بكر و شگفت انگیز.
این تنگه زیبا در كنار روستای امامزاده اسماعیل با زیارتگاهی به همین نام قرار دارد. در این منطقه زیبا رودخانه ای بطول ۱۰كیلومتر قرار دارد كه با گرم شدن تدریجی هوا از حجم آب آن كاسته میشود.
این تنگه را درختان انبوهی از قبیل-بادام و ارژن و بنه و….پوشانده است. دربعضی ازنقاط این تنگه دیواره های بلندی وجوددارد كه صخره نوردان را به مبارزه میطلبد. در این تنگه گونه های جانوری مختلفی زندگی میكنند، مانند گرگ،گراز، خرس و…

امكانات اولیه رفاهی جهت گردشگران علاقمند فراهم شده است.
بهترین زمان برای دیدن این تنگه اواسط فروردین ماه است.

بهترین زمان برای بازدید این منطقه زیبا فصل بهار می باشد.

آدرس: ۲۰كیلومتری شمال غرب بیضا سپیدان، جاده تنگ غوره دان

تنگ غوره دان-d3daJIHfc5

تنگ غوره دان-PPbQtktlFU

تنگ غوره دان-ldh4rcbkOF

تنگ غوره دان-YfI2Q3XZQH

تنگ غوره دان-kn4feluKVV

تنگ غوره دان-zAH9YEIUWc