ریپورتاژ آگهی
هتل كارن مشهد

هتل كارن مشهد

هتل كارن یك هتل سه ستاره مشهد است كه فاصله كمی تا حرم اما رضا دارد. برای آشنایی بیشتر با این هتل، همراه نكست هالیدی باشید. مشهد یكی از محبوبترین مقاصد گردشگری داخلی است
  • 1400/12/07
  • استان : خراسان رضوي
  • شهر : مشهد
  • دسته : هتل ها
آدرس : در خیابان امام رضا 8 نبش رجب زاده 3

هتل كارن یك هتل سه ستاره مشهد است كه فاصله كمی تا حرم اما رضا دارد. برای آشنایی بیشتر با این هتل، همراه نكست هالیدی باشید.
مشهد یكی از محبوبترین مقاصد گردشگری داخلی است و سالیانه افراد زیادی از طریق وسایل نقلیه شخصی یا با استفاده از تور مشهد و تور لحظه آخری مشهد به این شهر زیارتی سفر میكنند. بدون شك اصلیترین دلیل سفر به مشهد برای بسیاری از مسافرین زیارت امام رضا (ع) است ولی این شهر، ویژگیهای گردشگری و تفریحی دیگری هم مثل پارك آبی، باغ وحش مشهد، كوه سنگی، طرقبه، شاندیز، توس كه آرامگاه فردوسی در آن واقع شده و تعداد زیادی بازار سنتی و مدرن مثل بازار امام رضا و الماس دارد كه باعث میشوند سفر به این شهر، به تجربهای فراموشنشدنی و عالی تبدیل شود.
اما مشهد هتلهای زیادی دارد و بهتر است پیش از سفر مشهد، با آنها آشنا شده و بر اساس ویژگیها و قیمت هتل، یكی را انتخاب كنید. امروز در نكست هالیدی هتل كارن را معرفی میكنیم كه یك هتل سه ستاره و نوساز است و میتواند محل مناسبی برای اقامت شما باشد.
هتل كارن در منطقه امام رضا ۸ واقع شده است. در این قسمت از شهر مشهد و خیابانهای امام رضا هتلهای زیادی وجود دارند كه مزیت اصلی آنها، نزدیك بودن به حرم است. هتل كارن هم چنین شرایطی دارد و تقریبا با ۱۰ دقیقه پیاده روی، میتوانید به حرم برسید. از طرفی دیگر این منطقه به بازار رضا هم بسیار نزدیك است و با چند دقیقه پیاده روی میتوانید به این بازار مشهور برسید. فاصله هتل كارن از فرودگاه و راه آهن هم تقریبا ۲۰ دقیقه با ماشین است و هتل، از ترانسفر رایگان فرودگاه نیز بهره میبرد.
هتل كارن هشت طبقه دارد و در تیر ماه ۱۳۹۶ آغاز به كار كرده و هتلی تازه تاسیس به شمار میرود. همین مساله در كنار فعالیت كاركنان مزید برعلت شده تا اتاقها و محیط كلی هتل، بسیار تمیز و شیك باشند. هتل كارن مشهد در مجموع ۶۵ اتاق دارد و بسته به تعدادتان، میتوانید از اتاقهای دو، سه یا چهار تخته این هتل استفاده كنید. امكاناتی مثل سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، تلویزیون با قابلیت پخش شبكههای ایرانی و سیستم گرمایشی و سرمایشی از نوع چیلر، از جمله ویژگیهای اتاقهای تمیز این هتل هستند. همچنین اینترنت وایرلس در لابی و اتاقها نیز دیگر ویژگی هتل است كه البته رایگان نبوده و باید هزینه آن را پرداخت كنید.
هتل كارن در كنار اتاقهای تمیز، كافی شاپ و رستورانی هم دارد كه غذاهای باكیفیتی را در هر سه وعده ارائه میكنند. رستوران این هتل منو نسبتا كاملی دارد و از بین چندین نوع غذا، میتوانید گزینه دلخواهتان را انتخاب كنید. در مجموع هتل كارن مشهد یكی از هتلهای نوساز این شهر است كه كیفیت خوبی دارد و از طرفی فاصله كم آن با حرم اما رضا (ع)، باعث شده تا تردد به حرم به صورت پیاده هم كار راحتی باشد.
اگر می‌خواهید قیمت تور ارزان مشهد را مشاهده كنید، وارد وب سایت نكست هالیدی به آدرس https://nextholiday.ir شوید. سپس باید در صفحه‌ی اصلی، وارد قسمت تور، توهای داخلی و در نهایت تور مشهد شوید. در این قسمت می‌توانید قیمت تورهای مشهد را مشاهده كنید و با توجه به بودجه و زمانی كه در اختیار دارید، بهترین انتخاب را داشته باشید. در این وب‌سایت می‌توانید قیمت‌های مختلفی را كه آژانس‌ها ارائه داده‌اند با توجه به امكانات‌شان، مقایسه كرده و تور مورد نظر خود را رزرو كنید.

هتل كارن مشهد-tHO571ZWnF

هتل كارن مشهد-Gf6qtmmVtD

هتل كارن مشهد-nCKrSLeqk7