محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
رستوران مشیرالممالك یزد

رستوران مشیرالممالك یزد

هتل باغ مشیر الممالك یزد باغی قدیمی با درخت‌های كهن و سر به فلك كشیده، جوی‌های آب روان، حوض‌ها و فواره‌های زیاد است و تصور كنید در همچنین جایی روی تخت بنشینید
  • 1400/12/02
  • استان : يزد
  • شهر : يزد
  • دسته : چایخانه , مهمانسرا و رستوران
آدرس : خیابان انقلاب، بلوار مشیرالممالك

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

هتل باغ مشیر الممالك یزد باغی قدیمی با درخت‌های كهن و سر به فلك كشیده، جوی‌های آب روان، حوض‌ها و فواره‌های زیاد است و تصور كنید در همچنین جایی روی تخت بنشینید و غذای باكیفیتی بخورید. غذایی كه لذیذ است، چندان گران نیست و در حین خوردنش صدای پرندگان باغ شنیده می‌شود. هتل باغ مشیرالممالك چهار رستوران مختلف دارد كه انواع و اقسام غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی در آنها سرو می‌شود و به خصوص رستوران نقاشی آن معروف است. درجایی كه پر از نقاشی‌های دیواری است و نور قشنگی از پنجره‌های رنگی به روی میز می‌تابد. شنیسل مرغ رستوران مشیرالممالك باب طبع است و از خیر كباب‌ها و جوجه‌هایش هم نباید گذشت. از اینها گذشته بعد از صرف غذا می‌توان به كافی شاپ هتل در پشت بام رفت و از آنجا به تماشای بافت تاریخی یزد نشست، نسیم خنكی به صورتت می‌خورد و آنهمه زیبایی جلوی چشمت است و چی از این بهتر.

آدرس رستوران مشیر الممالك: خیابان انقلاب، بلوار مشیرالممالك

رستوران مشیرالممالك یزد-lq0LxUqk72

رستوران مشیرالممالك یزد-ZEgPneicDh

رستوران مشیرالممالك یزد-3gYZg1UcG7

رستوران مشیرالممالك یزد-ocLT7wOyfl

رستوران مشیرالممالك یزد-sg6ZFCjUGi