محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
آبشار كیمشاه

آبشار كیمشاه

آبشار كیمشاه در استان خراسان رضوی واقع است. آبشار كیمشاه آبشاری با ارتفاع ۵۰ متر است كه از دیواره ای سنگی به پایین میریزد.
  • 1400/11/17
  • استان : خراسان رضوي
  • شهر : نيشابور
  • دسته : آبشارهای ایران
آدرس : برای دسترسی به آبشار باید از شهرستان نیشابور به سمت فیروزه حركت كرد، سپس وارد جاده انحرافی زرنده شد و در دو راهی حصار نو به سمت خانلق حركت كرد. پس از روستای خانلق به امامزاده طاقان و آغاز مسیر پیاده روی خواهید رسید. مسیر آبشار در میان دره ای سرسبز و رودخانه است.
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

آبشار كیمشاه در استان خراسان رضوی واقع است. آبشار كیمشاه آبشاری با ارتفاع ۵۰ متر است كه از دیواره ای سنگی به پایین میریزد. ارتفاع آبشار از سطح دریا در حدود ۱۹۶۰ متر است كه در ارتفاعات طاقان واقع در كوه های بینالود واقع است. برای دسترسی به آبشار باید مسیر طولانی پیاده روی به طول ۶ كیلومتری تا روستای امامزاده طاقان را پیمود. برای دسترسی به آبشار باید از شهرستان نیشابور به سمت فیروزه حركت كرد، سپس وارد جاده انحرافی زرنده شد و در دو راهی حصار نو به سمت خانلق حركت كرد. پس از روستای خانلق به امامزاده طاقان و آغاز مسیر پیاده روی خواهید رسید. مسیر آبشار در میان دره ای سرسبز و رودخانه است.

آبشار كیمشاه-s7vn0QMCtU

آبشار كیمشاه-4bHfDKItNN

آبشار كیمشاه-SwOSEZya0B