محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
حمام قلندرآباد

حمام قلندرآباد

حمام قلندرآباد كه در دل زمین بنیانگذاری شده و از بخش هایی چون سردر ورودی، سربینه، بینه، پاتون و خزینه های آب گرم و سرد تشكیل گردیده، تا سال ۱۳۸۶ دایر بوده است.
  • 1402/03/05
  • استان : خراسان رضوي
  • شهر : فريمان
  • دسته : حمام های تاریخی ایران
آدرس : خراسان رضوی، فریمان، قلندرآباد
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

حمام قلندرآباد كه در دل زمین بنیانگذاری شده و از  بخش هایی چون سردر ورودی، سربینه، بینه، پاتون و خزینه های آب گرم و سرد تشكیل گردیده، تا سال ۱۳۸۶ دایر بوده است. این بنای تاریخی كه نقش مهمی در حیات اجتماعی قلندرآباد و حومه دارد در ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶ با مشاركت اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری فریمان و شهرداری قلندرآباد مرمت و كاربری فرهنگی به آن داده شد. این حمام تاریخی كه دارای قدمتی بیش از ۱۵۰ سال می باشد در بافت قدیم شهر قلندرآباد (جنوب شهر) واقع گردیده است.

 

حمام قلندرآباد-ATzlTAF2FE