محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
هتل خانه ایرانی كاشان

هتل خانه ایرانی كاشان

اقامتگاه سنتی «خانه ایرانی» با پنج مجموعه اقامتی متنوع و متفاوت
  • 1401/12/28
  • استان : اصفهان
  • شهر : کاشان
  • دسته : هتل ها
آدرس : اصفهان، كاشان، میدان كمال‌الملك، خیابان فاضل نراقی، خیابان علوی، كوچه باستان پنجم (كوشك صفی)، كاشی 8

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

اقامتگاه سنتی «خانه ایرانی» با پنج مجموعه اقامتی متنوع و متفاوت شامل: بالاخانه، پرده‌سرا، نهان‌خانه، خانه سرا و خلوت سرا و هم‌چنین امكانات رفاهی در اتاق آئینه، تالار پذیرایی، سفره‌خانه، شربت‌خانه و حوض‌خانه در خدمت مهمانان قرار می‌گیرد كه كاشان را به عنوان یك مقصد گردشگری فرهنگی و زیست محیطی انتخاب كرده‌اند و تجربه سبك زندگی سنتی و اصیل ایرانی را توأم با امنیت خاطر، آرامش و آسایش جستجو می‌كنند.
موقعیت مكانی خانه تاریخی ایرانی امكان دسترسی آسان و سریع به سایر اماكن تاریخی را فراهم نموده است. دسترسی پیاده به خانه ها و اماكن تاریخی نظیر مسجد اقابزرگ، بازار و بافت تاریخی كاشان، كوشك صفی و ... كه فاصله به هر كدام از این مكانها پنج الی 10 دقیقه پیاده راه است. همچنین آرامگاه شاه عباس صفوی در فاصله 20 دقیقه ای پیاده از هتل سنتی ایرانی قرار دارد.

هتل خانه ایرانی كاشان-L2Gj3ToIUo

هتل خانه ایرانی كاشان-kBCIpf0ocg

هتل خانه ایرانی كاشان-uDUvdWE6ic

هتل خانه ایرانی كاشان-PNkTGP2Tuw

هتل خانه ایرانی كاشان-YnrvCBxPVX

هتل خانه ایرانی كاشان-fOckSng1Rl

هتل خانه ایرانی كاشان-CRR1ExpBsB

هتل خانه ایرانی كاشان-SPGGRULqBN