محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
امامزاده عزالدین محمد مباركه

امامزاده عزالدین محمد مباركه

امامزاده عزالدین محمد (علیه السلام) در شهرستان مباركه، بخش مركزی، در مركز شهر مباركه در زمینى به وسعت ۱۴۰۰۰ متر مربع واقع شده است.
  • 1401/12/14
  • استان : اصفهان
  • شهر : مبارکه
  • دسته : امامزاده های ایران
آدرس : اصفهان، مباركه
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

امامزاده عزالدین محمد (علیه السلام) در شهرستان مباركه، بخش مركزی، در مركز شهر مباركه در زمینى به وسعت ۱۴۰۰۰ متر مربع واقع شده است. حرم این امامزاده و ساختمان بارگاه در مساحتى به وسعت ۵۰۰۰ مترمربع بنا شده است. بناى اولیه این امامزاده مربوط به عصر صفویه به صورت خشت و گل بوده كه در سال هاى اخیر مورد بازسازی قرار گرفته است. از امكانات رفاهى، ۱۵ باب زائرسرا، یك واحد سوئیت و دو سالن اجتماعات به وسعت ۱۲۰۰ مترمربع مى باشد. مساحت زیر بنای بقعه كه شامل ۴ رواق اطراف است، ۲۵۰۰ متر می باشد. چهار گلدسته در طرفین گنبد امامزاده به ارتفاع ۲۲ متر ساخته شده و ارتفاع گنبد دوپوش از كف به ۲۲ متر می رسد. ضریحی چوبین به ابعاد ۳×۲ داخل بقعه و روی سنگ مزار قرار گرفته و تزئینات داخل بقعه شامل دیوارهای چهار طرف و سقف آینه كاری زیبایی است كه چشم هر بیننده ای را خیره می كند. ساختمان فعلی امامزاده از سال ۱۳۷۴ و به همت اهالی و خیرین و هیئت امناء و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مباركه شروع به احداث گردیده است. این بنای تاریخی مذهبی بصورت غیر ثبتی میباشد.

 

امامزاده عزالدین محمد مباركه-qaRyKZG2qx

امامزاده عزالدین محمد مباركه-Sfc6wE3Er8

امامزاده عزالدین محمد مباركه-BerTiiwRYB

امامزاده عزالدین محمد مباركه-ZLq59Kb8lL

امامزاده عزالدین محمد مباركه-k75mxSZ2t4