ریپورتاژ آگهی
بازار تبریز از قدیمی ترین جاهای دیدنی تبریز

بازار تبریز از قدیمی ترین جاهای دیدنی تبریز

یكی از جاهای دیدنی تبریز كه قدم زدن در آن خود سفری است به دل تاریخ، بازار تبریز است. بازاری كه به بزرگترین بازار مسقف جهان شهره است و حجره ها، سراها و تیمچه های زیادی دارد
  • 1401/07/14
  • استان : آذربايجان شرقي
  • شهر : تبريز
  • دسته : بازارهای ایران
آدرس : خیابان جمهوری
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

یكی از جاهای دیدنی تبریز كه قدم زدن در آن خود سفری است به دل تاریخ، بازار تبریز است. بازاری كه به بزرگترین بازار مسقف جهان شهره است و حجره ها، سراها و تیمچه های زیادی دارد. بازار تبریز كه هر بخشش مختص كسب و كاری است و به خصوص بازار فرش آن بسیار پررونق است، مغازه های زیادی دارد. بازار بلورفروشان، شیشه گران و كفش دوزان از جمله جاهای دیدنی بازار است كه دیدنشان خالی از لطف نیست. اگر به دیدن بازار تبریز رفتید از تیمچه مظفریه كه با سقف بلند خود و پنجره های كوچك و بزرگ رنگی اش، قشنگ‌ترین قسمت بازار تبریز است دیدن كنید.