تولد 12 سالگی لست سكند و خبرهای خوب

تولد 12 سالگی لست سكند و خبرهای خوب

امروز 12 اُمین 4 خردادی است كه در لست سكند می‌گذرد و همینطور كه پر امید در حال فوت كردن شمع دوازده سالگی لست سكند هستیم
  • 1401/06/22
  • استان : تهران
  • شهر : تهران
  • دسته : مكانهای تفریحی جهان
آدرس : تهران_تهران
تلفن : 66059000-021

امروز 12 اُمین 4 خردادی است كه در لست سكند می‌گذرد و همینطور كه پر امید در حال فوت كردن شمع دوازده سالگی لست سكند هستیم، آرزو داریم لست سكند 12 ساله را در پختگی و میانسالی هم دور هم جشن بگیریم و شاهد قد كشیدن و بالندگی‌اش باشیم. این سال‌هایی كه گذشت نه فقط برای لست سكند، بلكه برای بیشتر كسب و كارها به سختی سپری شد. در كنار سختی‌ها، تغییرات و بهبودی‌هایی هم حاصل شد كه ما را به مسیر امیدوار كرد. 

حالا به مناسبت تولد لست سكند هم می‌خواهیم از همراهی همیشگی و محبت‌های بی‌دریغ شما تشكر كنیم و هم گردشی در عملكرد یك سال اخیر لست سكند داشته باشیم. در نهایت هم یك خبر خوب برایتان داریم كه به بهانه تولد لست سكند، اعلامش می‌كنیم.

تولد 12 سالگی لست سكند و خبرهای خوب-vaneFHMC3Q

در این یك سال چه گذشت؟

 از ابتدا ایده لست سكند برای آسان كردن سفر شكل گرفت و بعد از 12 سال هنوز روی هدفمان هستیم و با ایده‌پردازی و بررسی‌های لازم، تلاش می‌كنیم سفر كردن را هم برای مسافران راحت‌تر كنیم و هم كسب و كارهای گردشگری بتوانند سهمی از بازار را داشته باشند؛ بنابراین در این معادله سعی می‌كنیم حواسمان به هر دو طرف ماجرا باشد كه طعم تجربه‌ها را دلپذیر كند.

از خرداد گذشته تا امسال اتفاقات مهمی در لست سكند افتاد كه بخشی از مهمترین آنها را با شما هم به اشتراك می‌گذاریم. این تیك‌هایی كه خوردند، برایمان باارزش بودند و قدم‌هایمان را مطمئن‌تر كردند:

  • رونمایی اولیه از سیستم فروش آنلاین تورها (Market Place)  در مهر 1400
  • جابه‌جایی دفتر لست سكند و شروع توسعه تیم‌ها در دی‌ماه 1400
  • رونمایی رسمی از سیستم فروش آنلاین تورها (Market Place) در اسفند 1400
  • برگزاری  در بهمن ماه 1400
  • گسترش چند برابری بخش پشتیبانی مشتریان لست سكند در اردیبهشت 1401

 و البته، برنامه‌ریزی و ایجاد زیرساخت‌هایی كه قرار است امروز همراه با تولد لست سكند اعلام شود. در ادامه به مناسبت تولد 12 سالگی لست سكند، مسیر فعالیت لست سكند را از ابتدا تا امروز با شما به اشتراك می‌گذاریم.

تولد 12 سالگی لست سكند و خبرهای خوب-6sINngFtsA

تولد 12 سالگی لست سكند و خبرهای خوب-oul20i6iu2

تولد 12 سالگی لست سكند و خبرهای خوب-97f1RQBv4V

تولد 12 سالگی لست سكند و خبرهای خوب-3ZVBGYNU1A

هدیه لست سكند در روز تولدش

 چند سالی بود، احوال یكی از رویدادهای محبوب و همیشگی لست سكند را می‌گرفتید و ما هم می‌گفتیم لازم است تا بهتر شدن اوضاع دست نگه داریم. از سال گذشته كه واكسیناسیون گسترش پیدا كرد و اوضاع كمی رو به بهبود رفت، ما را به فكر انداخت كه شرایطش را مهیا كنیم و رسم هرساله‌مان را امسال، ویژه و مفصل‌تر برگزار كنیم كه جای خالی سال‌های گذشته را پر كند. 

امّا چه زمانی بهتر از تولد لست سكند كه بخواهیم شما را در جریان این خبر خوب بگذاریم؟ پس بدون معطّلی به اطلاعتان می‌رسانیم كه قرار است نهمین دوره مسابقه سفرنامه نویسی را با جوایز ویژه برگزار كنیم زیرا همیشه باور داریم سفرنامه نویسی فرهنگی است كه باید گسترش پیدا كند. در این دوره از مسابقه سفرنامه نویسی لست سكند، علاوه بر هدیه‌های ارزشمندی كه برای برندگان بخش‌های مختلف در نظر گرفته‌ایم، قرعه كشی برای تورهای لوكس صد در صد رایگان هم داریم. امّا قرار نیست كسی ناامید و دل‌آزرده مسابقه را ترك كند، زیرا برای باقی سفرنامه‌نویسانی كه نه جایزه برده‌اند و نه قرعه كشی، بن 250 هزار تومانی اعتبار لست سكند در نظر گرفته‌ایم.

مسابقه سفرنامه نویسی لست سكند از امروز (4 خرداد 1401) شروع می‌شود و تا 30 مهر فرصت دارید آثارتان را برای ما ارسال كنید. البته اگر بعد از آخرین مسابقه سفرنامه نویسی لست سكند تا امروز سفرنامه‌هایتان را ارسال كرده‌اید و در سایت منتشر شده هم می‌توانید در مسابقه شركت كنید.

 

جشن تولد لست سكند چگونه گذشت؟

 از خبرها و جمع‌بندی‌ها كه بگذریم، می‌رسیم به امروز و جشن تولد لست سكند. جشن تولد امسال لست سكند كمی متفاوت با هر سال بود، چون لست سكندی‌ها تصمیمی متفاوت‌تر از همیشه گرفتند؛ جشن تولد 12 سالگی لست سكند همراه با پیتزا پارتی بود و بعد از آن هم با هم شمع 12 سالگی را فوت كردیم و كیك تولد را قسمت كردیم تا شیرینی بزرگ شدن لست سكند در دلمان جوانه بزند. امسال هم كه به پیتزا پارتی برگزار می‌شود، ولی امیدواریم سال دیگر همه چیز روبه‌راه باشد كه جشنی درخور با كاربران قدیمی و همیشه فعال لست سكند برگزار كنیم.

تولد 12 سالگی لست سكند و خبرهای خوب-qOS4LxLcP7

سخن آخر

در این متن سعی كردیم به مناسبت تولد لست سكند، هم از خبرهای خوب بگوییم و هم از آنچه در یك سال اخیر گذشته است. مثل همیشه پرامید و پرتلاش كنارتان هستیم و به پشتیبانی شما ایمان داریم. امّا بدانید كه برنامه‌ها و آینده تازه‌ای پیش روی لست سكند است و با همه توانمان برای رسیدن به آن در تلاشیم.

به مناسبت تولد لست سكند، خوشحال می‌شویم از احساستان نسبت به لست سكند و تجربه خرید تور لسن سند  بگویید.