محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
بلوار ساحلی بندر انزلی

بلوار ساحلی بندر انزلی

بلوار ساحلی بندر انزلی كه به بوستان ساحلی انزلی یا بلوار ساحلی قدس بندر انزلی نیز معروف است، یكی از جاذبه های گردشگری بندر انزلی محسوب می‌گردد
  • 1401/04/08
  • استان : گيلان
  • شهر : بندر انزلی
  • دسته : مناطق تفریحی ایران
آدرس : ایران، گیلان، بندر انزلی
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

بلوار ساحلی بندر انزلی-asEiz8cUlC

بلوار ساحلی بندر انزلی كه به بوستان ساحلی انزلی یا بلوار ساحلی قدس بندر انزلی نیز معروف است، یكی از جاذبه های گردشگری بندر انزلی محسوب می‌گردد. بلوار ساحلی از قدمت بالایی نیز برخوردار است و اولین پارك به سبك اروپایی و نوین در ایران محسوب می‌شود. این بلوار با چشم‌اندازی زیبا به تاسیسات بندری و دریای خزر و ورودی تالاب بین‌المللی انزلی فضایی چشم‌نواز و دل‌انگیز را برای گردشگران فراهم ساخته است. از بوستان بلوار ساحلی بندر انزلی می‌توان آمدوشد كشتی‌ها در اسكله‌های بندر، رقص نرم امواج در كناره موج شكن، پرواز پرندگان بر فراز خزر، تلالوی نور خورشید روی امواج سبز غلطان و قایق‌های موتوری تندرو را مشاهده كرد. مجسمه زیبای شیر، پلكان‌های خوش‌ساخت، آلاچیق و حوضچه‌هایی با فواره‌های بلند در میان درختان كاج و مركبات، درختچه‌های تزئینی، شمشادهای سرسبز و گل‌ها و سبزه‌ها، گلدان‌های سپید بزرگ پر از گل‌های رنگارنگ بر زیبایی این بوستان ساحلی انزلی می‌افزاید.

ایران، گیلان، بندر انزلی

بلوار ساحلی بندر انزلی-9m2zF0Ecr9

بلوار ساحلی بندر انزلی-0fXly5mscf

 

بلوار ساحلی بندر انزلی-mPgWg1Sh6Q

بلوار ساحلی بندر انزلی-9ypWpRj8NH