محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
تالاب بین المللی امیر كلایه گیلان

تالاب بین المللی امیر كلایه گیلان

تالاب بین‌المللی امیر كلایه یكی از تالاب‌های دیدنی و زیبای استان گیلان است كه با وسعتی معادل ۱۲۳۰ هكتار و عمق متوسط ۱/۸۵ متر در ناحیه شمالی لاهیجان واقع شده است.
  • 1401/04/08
  • استان : گيلان
  • شهر : لاهيجان
  • دسته : تالاب و دریاچه های ایران
آدرس : ایران، گیلان، ناحیه شمالی لاهیجان، دهستان شیرجوپشت، بخش رودبنه
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

تالاب بین المللی امیر كلایه گیلان-82o8hsNSBk

تالاب بین‌المللی امیر كلایه یكی از تالاب‌های دیدنی و زیبای استان گیلان است كه با وسعتی معادل ۱۲۳۰ هكتار و عمق متوسط ۱/۸۵ متر در ناحیه شمالی لاهیجان واقع شده است. یكی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این تالاب در مقایسه با دیگر تالاب‌های استان گیلان این است كه این تالاب از معدود محیط‌های تالابی آب شیرین است كه در فاصله یك كیلومتری از دریا قرار دارد. پسته دریایی كه در زبان محلی به آن ثعله به‌ اقلی می‌گویند یكی از گیاهان زیبایی است كه در این تالاب می‌روید و محصول آن لاله تالابی است. این گونه گیاهی با كلاهك سبز رنگ و دانه‌های كوچك به رنگ سبز، دارای خاصیت‌های دارویی و درمانی است و در طب سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از دیگر زیبایی‌های طبیعی تالاب، نیلوفر آبی سفید است. این تالاب در زمستان‌ها محل گذر هزاران پرنده مهاجر و همچنین زیستگاه ۱۱ گونه از انواع ماهیان است. این تالاب به‌عنوان یكی از جاهای دیدنی لاهیجان، میزبان گردشگران و بازدیدكنندگان است. برای دسترسی به این تالاب در حال حاضر از طریق جاده كنار گذر چمخاله به كیاشهر می‌توانید استفاده كنید.

ایران، گیلان، ناحیه شمالی لاهیجان، دهستان شیرجوپشت، بخش رودبنه

تالاب بین المللی امیر كلایه گیلان-tHBC0wgG8d

تالاب بین المللی امیر كلایه گیلان-ZQ73xtUTQi