محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
خانه اردوبادی  تبریز

خانه اردوبادی تبریز

خانه‌ اردوبادی از خانه‌های دوره‌ی پهلوی است كه در اوایل حكومت رضاشاه ساخته شد. اغلب خانه‌های آن دوره از خشت و آجر ساخته می‌شد؛ اما در ساخت خانه‌ی اردوبادی از آجر و سنگ‌های ساختمانی استفاده كرده‌اند و از این حیث، معماری آن اهمیت ویژه‌ای دارد. این خانه در جنگ جهانی دوم و اشغال تبریز توسط روس‌ها، سفارت عراق بود
  • 1401/04/04
  • استان : آذربايجان شرقي
  • شهر : تبريز
  • دسته : عمارت های تاریخی ایران
آدرس : یران، استان آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان ارتش جنوبی، پلاك ۸۴
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

خانه اردوبادی  تبریز-11B30dLCbk
خانه‌ اردوبادی از خانه‌های دوره‌ی پهلوی است كه در اوایل حكومت رضاشاه ساخته شد. اغلب خانه‌های آن دوره از خشت و آجر ساخته می‌شد؛ اما در ساخت خانه‌ی اردوبادی از آجر و سنگ‌های ساختمانی استفاده كرده‌اند و از این حیث، معماری آن اهمیت ویژه‌ای دارد. این خانه در جنگ جهانی دوم و اشغال تبریز توسط روس‌ها، سفارت عراق بود. با مساحتی حدود ۱۶۰۰ متر مربع، این عمارت را در سه طبقه ساخته‌اند و امروزه به مركز اسناد ملی شمال غرب تبدیل شده است. خانه‌ اردوبادی كه ازجاهای دیدنی تبریز است، در ۲۶ آبان سال ۱۳۷۸ با شماره‌ی ۲۴۹۹ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید.

یران، استان آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان ارتش جنوبی، پلاك ۸۴

خانه اردوبادی  تبریز-OpxvCuctu3