محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
باغ روسها گرگان

باغ روسها گرگان

باغ روس‌‌ها كه با نام كنسولگری روسیه گرگان نیز شناخته می‌شود، در ضلع جنوبی خیابان امام خمینی گرگان و ضلع غربی یكی از مراكز مذهبی و دیدنی های گرگان، یعنی امامزاده بی‌بی حور و بی‌بی نور در محله‌ شیركش قرار دارد
  • 1401/04/02
  • استان : گلستان
  • شهر : گرگان
  • دسته : باغ های ایران
آدرس : ایران، استان گلستان، گرگان، ضلع جنوبی خیابان امام خمینی و ضلع غربی امامزاده بی‌بی حور و بی‌بی نور، محله‌ شیركش
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

باغ روس‌ ها گرگان-89nYwCAsoU

باغ روس‌‌ها كه با نام كنسولگری روسیه گرگان نیز شناخته می‌شود، در ضلع جنوبی خیابان امام خمینی گرگان و ضلع غربی یكی از مراكز مذهبی و دیدنی های گرگان، یعنی امامزاده بی‌بی حور و بی‌بی نور در محله‌ شیركش قرار دارد. پس از عقد قراردادهای ننگین گلستان و تركمانچای در دوره‌ فتحعلی‌شاه قاجار، باغ كنسولگری روس‌ها از تاجری استرآبادی به مدت ۹۹ سال (پایان در سال ۱۳۸۸) اجاره شد. بنای دو طبقه‌ باغ از جنس آجر و اندود گچ و خاك است. ساختمان اصلی كنسولگری با عمارتی كلاه فرنگی در میانه‌ باغ قرار دارد كه البته به مرور زمان، بخشی از درختان كهنسال كاج و سرو، تعدادی حوض، باغچه و جوی باغ تخریب شدند. این كنسولگری برای مدتی مقر فرماندهی ارتش سرخ شوروی در ایران بوده است.

ایران، استان گلستان، گرگان، ضلع جنوبی خیابان امام خمینی و ضلع غربی امامزاده بی‌بی حور و بی‌بی نور، محله‌ شیركش