محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
نمایشگاه پرندگان زینتی

نمایشگاه پرندگان زینتی

نمایشگاه و باغ پرندگان چهارباغ یكی از بزرگترین كلكسیون كبوتران وماكیان زینتی در جهان را داراست
  • 1400/11/10
  • استان : البرز
  • شهر : ساوجبلاغ
  • دسته : مناطق تفریحی ایران
آدرس : در اتوبان كرج هشتگرد، خروجی كردان، شهر چهارباغ نبش گلستان پنجم واقع است
تلفن : 66059000-021

نمایشگاه و باغ پرندگان چهارباغ یكی از بزرگترین كلكسیون كبوتران وماكیان زینتی در جهان را داراست ومجموعه ای بی نظیر از پرندگان آبزی،كنارآبزی،شكاری ها، طوطی هاو…را در خود جای داده است و این روزها پذیرای گردشگران است

دوستداران طبیعت و پرندگان هر بار نامی از باغ پرندگان را می شنوند ناخداگاه باغ زیبای پرندگان اصفهان رابه خاطر می آورند.در سالهای اخیر علاوه بر اصفهان چندین شهر دیگر نیز اقدام به راه اندازی باغ پرندگان كرده اند.یكی از زیباترین و در نوع خود كم نظیرترین مجموعه های نگهداری پرندگان نیز در استان البرز واقع است.

نمایشگاه پرندگان شهر چهار باغ با مساحتی بالغ بر۱۰ هزار متر مربع(در طبقات) دارای سالن های سرپوشیده همچنین بركه و جزایر متعدد به عنوان یك مركز علمی آموزشی وتفریحی به منظور نگه داری از گونه های نادر و رو به انقراض طراحی وساخته شده است.این نمایشگاه بزرگترین كلكسیون كبوتران وماكیان زینتی در جهان را دارا بوده ومجموعه ای بی نظیر از پرندگان آبزی، كنارآبزی، شكاری ها، طوطی هاو…را در خود جای داده است.

جالب است بدانید كه این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه پرندگان زینتی و كمیاب در خاورمیانه است كه پنج هزار پرنده نادر را از۶۵كشور جهان در خود جای داده است و جالبتر این كه این نمایشگاه بی نظیر در استان البرز قرار دارد.

باغ پرندگان چهارباغ در اتوبان كرج هشتگرد، خروجی كردان، شهر چهارباغ نبش گلستان پنجم واقع است و علاقمندان می توانند همه روزه برای بازدید از بخشهای مختلف این نمایشگاه وباغ زیبا به ان مراجعه كنند.

نمایشگاه های پرنده برای توسعه خود نیازمند وارد كردن برخی از گونه های پرنده از خارج كشور هستند اما متاسفانه دستگاه های ذیربط در این زمینه همكاری لازم را ندارند.دامپزشكی و محیط زیست در این زمینه با ما همكاری نمی كنند و به نظر می رسد كه دلایل آنها در خصوص همكاری كردن در زمینه واردات پرنده غیرمنطقی باشد.

بزرگترین كتابخانه تخصصی پرنده شناسی كشور در نمایشگاه پرندگان زینتی و كمیاب شهر چهارباغ ساوجبلاغ واقع در استان البرز راه اندازی شد. ۵۰هزار گونه پروانه در فاز اول نمایشگاه پروانه شناسی نگهداری می شود. مدیر نمایشگاه پرنده شناسی چهارباغ ساوجبلاغ گفت: ۵۰ هزار گونه پروانه در فاز اول نمایشگاه پروانه شناسی نگهداری می شود. این نمایشگاه در اتوبان كرج – قزوین، خروجی كردان، شهر چهارباغ، نبش گلستان پنجم واقع است و علاقمندان جهت كسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۴۵۶۲۵۲۵ – ۰۲۶۲ تماس حاصل كنند.

 

نمایشگاه پرندگان زینتی-DRY9wRKPc2

نمایشگاه پرندگان زینتی-Xiu38bUNOW

نمایشگاه پرندگان زینتی-QUuGZFgtJ1

نمایشگاه پرندگان زینتی-ENEHu7lGIn

نمایشگاه پرندگان زینتی-SIMlL3czNJ

نمایشگاه پرندگان زینتی-8KbYM0gN4e