ریپورتاژ آگهی
كنیسه تاریخی ملا آقا بابا

كنیسه تاریخی ملا آقا بابا

كنیسه تاریخی ملا آقا بابا ملا حیدر مربوط به دوره قاجار است و در شهر یزد، خیابان مسجد جامع كبیر، محله چهار سوق واقع شده است و این اثر در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۷۹ با شمارهٔ ثبت ۳۶۱۶ به عنوان یكی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است
  • 1401/01/13
  • استان : يزد
  • شهر : يزد
  • دسته : مناطق توریستی ایران
آدرس : یزد، خیابان مسجد جامع كبیر، محله چهار سوق
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

كنیسه تاریخی ملا آقا بابا ملا حیدر مربوط به دوره قاجار است و در شهر یزد، خیابان مسجد جامع كبیر، محله چهار سوق واقع شده است و این اثر در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۷۹ با شمارهٔ ثبت ۳۶۱۶ به عنوان یكی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است و این بنا از تاریخ ثبت تحت نظارت این سازمان می باشد.

كنیسه تاریخی ملا آقا بابا-yBMBL7iRBK
قدمت این بنای تاریخی مربوط به دوران قاجاریه می باشد و این كنیسه مشتمل بر یك حیاط به نام تابستانخانه و یك فضای سر پوشیده با نام زمستانخانه است.چهار بدنه حیاط به قرینه سه صفه با پوشش ضربی بنا شده و ارتفاع دیوارها تا یك متر با آجر پوشیده شده است.

كنیسه تاریخی ملا آقا بابا-PlMEBaELhI

كنیسه تاریخی ملا آقا بابا-qKeI7A1gEb