محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
روستای خیارك

روستای خیارك

روستای خیارك روستایی است كه در استان اردبیل، شهرستان اردبیل، بخش مركزی، دهستان سردابه واقع شده است . جمعیت این روستا بر اساس سرشماری سال ۱۳۸۵ جمعیّت این روستا ۳۱۸۳ نفر با ۷۰۹ خانوار بوده‌است.
  • 1401/01/13
  • استان : اردبيل
  • شهر : اردبيل
  • دسته : روستاهای ایران
آدرس : شهرستان اردبیل، بخش مركزی، دهستان سردابه
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

روستای خیارك روستایی است كه در استان اردبیل، شهرستان اردبیل، بخش مركزی، دهستان سردابه واقع شده است . جمعیت این روستا بر اساس سرشماری سال ۱۳۸۵ جمعیّت این روستا ۳۱۸۳ نفر با ۷۰۹ خانوار بوده‌است. روستای خیارك پوشیده از تپه‌های سبز و طبیعت بكر است. لذت قدم زدن روی چمن‌زارها و دیدن نمای ۳۶۰ درجه‌ی روستا بر فراز تپه‌ها خاطره‌ای بی نظیر از سفر به این منطقه برای شما می‌سازد.

 

روستای خیارك-FHmVZIoRIK

این روستا ، محیط بسیار زیبا و دلنشینی بوده كه فقط باید از نزدیك ببینید تا زیبایی آن را حس كنید. ییلاق های گردشگری خیارك، اوزون بینه خیارك، جنقر بینه سی خیارك، سیدلر بینه سی خیارك، كومورلی بینه سی، شوش قایا، بند آلتی، ابولی بینه سی و آشاقی چای خیارك هستند.

همچنین از دیگر جاذبه های گردشگری این روستا می توان دریاچه آت گلی خیارك را نام برد كه دریاچه ای زیبا و نزدیك روستای خیارك در دامنه ی كوه های سبلان با منظره ای بسیار زیبا می باشد.

روستای خیارك-LcA0kYNQxB

روستای خیارك-1RNkLgEbm7