محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
روستای پاكل سرسختی شازند

روستای پاكل سرسختی شازند

روستای پاكل سرسختی، روستایی از توابع بخش مركزی شهرستان شازند در استان مركزی ایران است.این روستابا فاصله ای حدود پانزده كیلومتر از شهرستان شازند و پنجاه و پنج كیلومتر از اراك قرار گرفته است
  • 1401/01/10
  • استان : مرکزي
  • شهر : شازند
  • دسته : روستاهای ایران
آدرس : توابع بخش مركزی شهرستان شازند در استان مركزی دهستان آستانه
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

روستای پاكل سرسختی، روستایی از توابع بخش مركزی شهرستان شازند در استان مركزی ایران است.این روستابا فاصله ای حدود پانزده كیلومتر از شهرستان شازند و پنجاه و پنج كیلومتر از اراك قرار گرفته است.این روستادارای آب و هوای كوهستانی سرد در زمستان و خنك و معتدل در تابستان میباشد.مردم این روستا اكثریت به كشاورزی و دامداری مشغول می‌باشند.این روستا در دهستان آستانه قرار دارد و براساس سرشماری مركز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۷۲۱ نفر (۲۲۴خانوار) بوده‌است.

روستای پاكل سرسختی شازند-IPt4yXnNVX

جاهای دیدنی روستای پاكل سرسختی

این روستا دارای جاذبه منحصر به فردی است كه نگینی از استان مركزی در دل این روستا جا گرفته است.همچنین این روستا دارای سه تپه تاریخی به نام های تپه استخر گبرها،تپه چغا گردنه و تپه چغا شش بید می باشد كه ثبت آثار ملی شده است.این دهكده در منطقه ای كوهستانی قرار گرفته است و با كوه ها و قله های زیادی احاطه شده است.

زمستان دلربای شهرستان شازند و وجود این شهرستان در میان كوه های سر به فلك كشیده باعث آن گردیده است كه در این فصل سرد روستای پاكل، پیست اسكی پاكل به یكی از نقاط گردشكری استان مركزی تبدیل شود.

روستای پاكل سرسختی شازند-Ieg1haGeGm

روستای پاكل سرسختی شازند-nGF0PcbJFz