ریپورتاژ آگهی
حس ناب طبیعت

حس ناب طبیعت

بیایید چند دقیقه ای از این دنیا دور شویم، شهر را فراموش كنیم و برگ تازه ای از دفترچه خاطرات زندگی را ورق بزنیم. بیایید تا طبیعت را قدم بزنیم، رخت نویی بر تن كنیم
  • 1401/01/07
  • استان : تهران
  • شهر : تهران
  • دسته : اخبار گردشگری
آدرس : تهران
تلفن : 66059000-021

بیایید چند دقیقه ای از این دنیا دور شویم، شهر را فراموش كنیم و برگ تازه ای از دفترچه خاطرات زندگی را ورق بزنیم. بیایید تا طبیعت را قدم بزنیم، رخت نویی بر تن كنیم و گوشه ای مابین آواز پرندگان آرام بگیریم.امروز، روز دیگری است. فصلی نو از زندگی تو را می خواند. تمام عزمش را جزم كرده تا ما را با طبیعت آشتی دهد. طبیعتی پر از حس مادرانه، طبیعتی به آشنایی همان لالایی های كودكانه، كه هنوز زمزمه هایش در گوشمان پرسه می زند. كم یا زیاد هر یك از ما به لمس گوشه ای از طبیعت احتیاج داریم. حال می خواهد سفری كوتاه یا اقامتی طولانی باشد.

حس ناب طبیعت-I6uh0Wmhqt

سال ها است كه تعریف مردم از سفر به چند مورد همه گیر و كلی ختم می شود. سفر با قطار یا هواپیما، اقامت در هتل، خانه یا ویلایی از پیش تعیین شده، همگی زیبا هستند. اما در این گونه سفرها جای خالیِ هیجان و حس نابی كه مدت ها پیش فراموش شده است، همیشه حس می شود. افراد بسیاری سعی دارند از طریق راه‌های گوناگون، حس ناب طبیعت و هیجان از دست رفته ی سفر را احیا كنند. راه هایی كه باوجود اندكی كم و كاستی ، قدم های موثری هستند.
زیگوكمپ، یكی از پلتفرم‌های فعال در حوزه گردشگری، در تلاش است تا مسیر تازه ای به سوی سفری هیجان انگیز تر، جذاب تر و البته خاطره انگیز تر بگشاید. مسیری كه از ماجراجویی‌های بی انتها، دوستانی تازه و حس و حالی متفاوت با هر آنچه تجربه كرده اید پر شده است.
پلتفرم زیگوكمپ در حال حاضر با سه پیشنهاد در این مسیر در حال حركت است. نخست، فروشگاه آنلاین زیگوكمپ كه با تنوعی از تجهیزات طبیعت گردی و كوهنوردی، آماده تجهیز كردن مسافران برای سفری متفاوت است. دوم، معرفی تورهای مفرح طبیعت گردی و كمپینگ كه غذای روح هستند. در آخر مجله ای اینترنتی برای آنچه كه باید بخوانیم و انتقال دهیم.

 

حس ناب طبیعت-iW3UIZG49h

فروشگاه آنلاین زیگوكمپ

طبیعت گردی، كوهنوردی و كمپینگ از بهترین انواع سفر بوده و طرفداران بسیار زیادی دارند. اما زمانی این سفرها می توانند بهترینشان را برای شما به نمایش بگذارند كه شما نیز پا به پای آنها حركت كنید. یكی از مهم ترین بخش‌های چنین سفر هایی وسایل و تجهیزاتی است كه باید همراه خود داشته باشید؛ و فروشگاه آنلاین زیگو كمپ از جمله فروشگاه‌های اینترنتی معتبر است كه این تجهیزات را در اختیار شما قرار می‌دهد.
زیگوكمپ سعی كرده تا با كنار هم قرار دادن لیستی از تجهیزات كارآمد، بستری مناسب برای گردشگران ماجراجو ایجاد كند تا بتوانند تجهیزات و لوازم طبیعت گردی، كمپینگ و كوهنوردی را در تنوع زیاد مشاهده و به راحتی تهیه كنند. در حال حاضر محصولات زیگوكمپ به چهار شاخه اصلی تجهیزات طبیعت گردی، پوشاك، كیف و كوله پشتی و تجهیزات خودرو تقسیم می شوند كه هر یك از این دسته ها دارای چندین زیر شاخه هستند.
برای مثال مواردی نظیر: انواع چادر و كیسه خواب، تجهیزات آشپزی، تجهیزات روشنایی و وسایل سرمایش و گرمایش در دسته ی تجهیزات طبیعت گردی، و همچنین در بخش پوشاك انواع لباس های زنانه، مردانه و لوازم جانبی موجود است. قصه جایی جالب تر می شود كه متوجه می شوید علاوه بر ارسال سریع به سراسر ایران، زیگوكمپ تخفیفات متعددی را برای محصولات خود نیز در نظر می گیرد تا كلیه ماجراجویان بتوانند محصولات مورد علاقه و نیاز خود را با بودجه‌های متفاوت تهیه كنند.

 

 

حس ناب طبیعت-c0UWXcaPxT

تورهای طبیعت گردی زیگوكمپ

از جمله چالش هایی كه ذهن گردشگران را درگیر می كند، انتخاب مقصد و تور مناسب است. مقصدی كه بتوان در آن یك قدم به طبیعت نزدیك تر شد و حس ناب آن را لمس كرد. سفر و مقصدی كه بتوان لذت تنهایی و در جمع بودن را توأمان تجربه كرد. برای حل این مشكل، زیگوكمپ روزانه لیستی متنوع از تور های طبیعت گردی و كمپینگ را ارائه می‌كند كه شما می توانید به راحتی از بین آنها انتخاب كنید. تورهایی كه با هدف آشنایی بیشتر با طبیعت، تجربه ای متفاوت از سفر، هیجان و ده ها دلیل جذاب و خاص دیگر برگزار می شوند. مشخصات كامل این تورها در بخش تورهای زیگوكمپ به صورت روزانه بارگزاری می شوند و تمامی كاربران می‌توانند با بررسی زمان برگزاری، مكان و شرایط آنها، بهترین گزینه را برای یك سفر دلچسب انتخاب كنند.

حس ناب طبیعت-vgg4CEepWy

مجله گردشگری اینترنتی

از جالب توجه ترین و جذاب ترین بخش های هر سفری، تحقیق و برنامه ریزی پیش از آن است، كه موجبات یك سفر بدون دردسر و مملو از آرامش و راحتی را فراهم می كند. زیگوكمپ با در نظر گرفتن چنین دیدگاهی اقدام به راه‌اندازی مجله گردشگری زیگوكمپ كرده است. مطالبی كه در این مجله منتشر می شوند عبارتند از: انواع آموزش ها، معرفی جاذبه های طبیعت گردی، راهنمای طبیعت گردی، راهنمای خرید وسایل، سفرنامه، راهنمای آفرود و اخبار تازه كه شما با مطالعه مطالب مورد نظرتان، می توانید یك سفر ماجراجویانه برای خود و دوستان خود ترتیب بدهید.
در آخر …
در آخر باید بگوییم كه زیگوكمپ با گردآوری تیمی خلاق، حرفه ای و متعهد سعی در ارائه خدماتی موثر و كارآمد در راستای ارتقاء صنعت گردشگری دارد. این پلتفرم به طور مستمر در جذب تورهای طبیعت گردی مفرح و ارائه تجهیزات باكیفیت فعال است. فراموش نكنید كه با نزدیكی به طبیعت به خود واقعیتان نزدیك تر می شوید. شاید همه ی آنچه به آن احتیاج دارید تجربه ی حس ناب طبیعت باشد