ریپورتاژ آگهی
بازار گل و گیاه اصفهان

بازار گل و گیاه اصفهان

بازار گل و گیاه اصفهان همانند بازارهای گل تهران محیطی آرامش بخش و زیبا دارد
  • 1400/12/22
  • استان : اصفهان
  • شهر : اصفهان
  • دسته : بازارهای ایران
آدرس : اصفهان ، بزرگراه جی، خیابان همدانیان، بازار گل و گیاه همدانیان
تلفن : 66059000-021

بازار گل و گیاه اصفهان همانند بازارهای گل تهران محیطی آرامش بخش و زیبا دارد . دوستداران و علاقمندان به گل می توانند در میان انواع گل‌های زیبا و رنگارنگ و معطر قدم بزنند و گل مورد نظر خود را خریداری كنند .بازار گل و گیاه اصفهان كه با نام بازار گل و گیاه همدانیان هم معروف است محیطی فرح بخشی دارد و با قدم زدن در آن نشاط فراوانی نصیب آدمی می شود .بازار همدانیان، مجموعه ای كامل از انواع گل و گیاه است، می توانید گوشه ای از طبیعت زیبا را در این مجموعه ببینید. بازار گل كه به نام همدانیان معروف است، در خیابان همدانیان مستقر می باشد. این بازار مركز خرید بسیار خوبی برای فصل های خاص است.

 

بازار گل و گیاه اصفهان-z08eNrIMGe

بازار بزرگ گل و گیاه همدانیان ماه های اسفند و فروردین روزگار پر فروش خود را میگذراند، شما می توانید سبزه های عید، گل های بهاری و بذر های ناب را از این بازار خریداری كنید. این بازار در تمام فصول فعالیت می كند و خرید برای عموم آزاد است.بازار گل و گیاه همدانیان، دارای بخش های مختلفی ست كه در آن بخش كاكتوس ها در سومین بخش قرار گرفته اند، این بازار دارای ۵ مجموعه می باشد كه در ادامه به مجموعه ها اشاره می شود. هر كدام از آن ها یك بخش تخصصی از گل و گیاه را مدیریت می كنند.

 

بازار گل و گیاه اصفهان-2GR8CTRuvW

بازار همدانیان اصفهان دارای قسمت های مختلفی از جمله موارد زیر می باشد :

گل های شاخه بریده، بامبو و برگ های تزئینی
گیاهان تزئینی فانتزی و عروسكی از جمله بن سای، سرخس عنكبوتی
سالن سرامیك، ابزار گل و گلدان
باغ میوه، گیاهان فصلی، درخت و نهال، كاكتوس
گیاهان آپارتمانی
سرویس بهداشتی
نمازخانه و سالن آموزش
گل آرایی و تراریوم
كود، سم، بذر، خاك
گل های خشك و مصنوعی
شركت تخصصی ایجاد فضای سبز

بازار بزرگ گل و گیاه اصفهان در ایام و مناسبت های خاص محصولات عمده ی خود را چند برابر می كند تا امكان خرید برای گردشگران و شهروندان به چند برابر برسد و خریداران بتوانند با خیالی آسوده به انتخاب بپردازند. ایامی مانند عید نوروز، عید فطر، عید قربان، سایر اعیاد و مناسبت های مهم در بازار تاثیر گذار هستند و می توانید در این ایام گل و گیاه بیشتری خریداری كنید.قدم زدن در بین گلها حس طراوت و شادابی را در افراد ایجاد می‌كند. حتی اگر قصد خرید گل هم ندارید سعی كنید هر چند وقت یكبار سری به بازار گل و گیاه اصفهان بزنید و در میان گلهای زیبا و گیاهان سبز و شاداب قدم بزنید و روحیه خود را عوض كنید.

بازار گل و گیاه اصفهان-bdiXLnFOCj

بهترین هدیه، شاخه گلی زیبا با قیمتی مناسب از بازار گل و گیاه اصفهان است.ساعت كاری بازار همدانیان از ۸ الی ۱۲ در سمت صبح و از ۱۴ الی ۲۱ در سمت بعد از ظهر می باشد.

نحوه دسترسی به بازار گل و گیاه اصفهان

آدرس : اصفهان ، بزرگراه جی، خیابان همدانیان، بازار گل و گیاه همدانیان

 

بازار گل و گیاه اصفهان-vCazKnpYjy