ریپورتاژ آگهی
رستوران سنتی ملاقه مشهد

رستوران سنتی ملاقه مشهد

رستوران سنتی ملاقه با فضایی خاص و زیبا آماده پذیرایی از شما عزیزان است
  • 1400/12/07
  • استان : خراسان رضوي
  • شهر : مشهد
  • دسته : چایخانه , مهمانسرا و رستوران
آدرس : آدرس: مشهد – بلوار ملك آباد – فرهاد۲۵

رستوران سنتی ملاقه با فضایی خاص و زیبا آماده پذیرایی از شما عزیزان است. این رستوران كه در شهر مشهد در محدوده فرهاد ۲۵ قرار گرفته برای صبحانه و عصرانه شما پیشنهاد های وسوسه انگیزی را به همراه دارد. با ما همراه باشید.
اگر دنبال یك فضای مناسب برای سرو صبحانه فوق العاده و سالم در محدوده فرهاد ۲۵ در شهر مشهد هستید ؟
اگر میخوایید صبح زیبای شما با صبحانه ای ایده آل و كامل در فضایی دنج آغاز شود، پیشنهاد ما به شما رستوران سنتی ملاقه با منوی باز انواع بشقاب است
ارائه صبحانه های مقوی و كامل انواع بشقاب از جمله بشقاب سنتی سرد و گرم، میكس ملاقه و بشقاب ویژه ورزشكاران را در رستوران سنتی ملاقه نوش جان كنید.
همچنین شما عزیزان در این عصرهای بهاری می توانید به رستوران ملاقه سر بزنید. رستوران سنتی ملاقه این بار آش رشته های خوشمزه خود را با قیمت عالی ارائه می دهد. آش رشته در این روزهای بارانی بیشتر می چسبد. یك خوردنی خوشمزه دركنار عزیزانتان را در رستوران سنتی ملاقه می تواند تجربه تكرار نشدنی برای شما به همراه داشته باشد.
ظرفیت این رستوران سنتی ۸۰ نفر است همچنین دارای كادری با تجربه و خوش برخورد در منطقه ای مناسب برای جای پارك ماشین و همچنین رستورانی با دكوراسیونی زیبا از ویژگی های منحصر به فرد رستوران سنتی ملاقه می باشد.
شماره تلفن رستوران سنتی ملاقه: ۳۷۶۰۱۸۱۱
آدرس: مشهد – بلوار ملك آباد – فرهاد۲۵

 

رستوران سنتی ملاقه مشهد-b7VsBWTUMc

رستوران سنتی ملاقه مشهد-eVofDVZ4Vs

رستوران سنتی ملاقه مشهد-qU7s8qiY03

رستوران سنتی ملاقه مشهد-qtWhdNG2OZ

رستوران سنتی ملاقه مشهد-v8ie1ANDQh

رستوران سنتی ملاقه مشهد-G8RKceF3vJ