محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
كافه مون یزد

كافه مون یزد

كافه ماه (Moon Cafe) در محله‌ی صفاییه‌ی یزد و در نزدیكی دانشگاه این شهر قرار گرفته و با محیط آرام و دنجی كه دارد، فضای خوبی برای كسانی است كه می‌خواهند از هیاهوی شهر دور باشند.
  • 1400/12/02
  • استان : يزد
  • شهر : يزد
  • دسته : چایخانه , مهمانسرا و رستوران
آدرس : یزد، خیابان صفائیه، بلوار فلسطین، شماره ۳۷

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

كافه ماه (Moon Cafe) در محله‌ی صفاییه‌ی یزد و در نزدیكی دانشگاه این شهر قرار گرفته و با محیط آرام و دنجی كه دارد، فضای خوبی برای كسانی است كه می‌خواهند از هیاهوی شهر دور باشند. اگر به دنبال قهوه‌ای خوب هستید، كافه مون را به شما پیشنهاد می‌كنیم. سرویس‌دهی خوب كاركنان این كافه یكی از مزیت‌هایش به حساب می‌آید. كافه مون با استفاده از رنگ‌ سفید، فضای روشنی را تدارك دیده و به جز نوشیدنی‌های معمول، وعده‌های غذایی كوچك و همچنین صبحانه را هم در منوی خود قرار داده است.

آدرس: یزد، خیابان صفائیه، بلوار فلسطین، شماره ۳۷

كافه مون یزد-NHbCUl1HDd

كافه مون یزد-gHxD2fWVre