محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
اقامتگاه بومگردی خانه جواهری بویین و میاندشت

اقامتگاه بومگردی خانه جواهری بویین و میاندشت

اقامتگاه بومگردی خانه جواهری معـروف به خانه حاج حسن جواهری خوانساری، در مركز بافت تاریخی شهر بویین میاندشت با قدمت ۱۰۰ سال و سبك گرجی و پهلوی، و دارای عناصر معماری بومی می باشد.
  • 1400/12/02
  • استان : اصفهان
  • شهر : بویین و میاندشت
  • دسته : چایخانه , مهمانسرا و رستوران
آدرس : در شهرستان بویین میاندشت و غرب استان اصفهان

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

خانه جواهری از بناهای قاجاری و جاهای دیدنی اصفهان است و در یكی از قدیمی‌ترین خیابان‌های شهر قرار دارد. در سال ۱۳۸۶، خانه جواهری توسط سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان به كارگاه‌های هنرها وصنایع دستی تبدیل شد. فرم خانه جواهری مربعی شكل است و فضاهای معماری در چهار جبهه، حیاط آن را احاطه كرده‌اند. با بنایی دو طبقه، تزییناتی مانند گچبری، نقاشی، شیشه‌های رنگی و درهای ارسی از زیبایی‌های خانه جواهری به شمار می‌روند. اقامتگاه بومگردی خانه جواهری معـروف به خانه حاج حسن جواهری خوانساری، در مركز بافت تاریخی شهر بویین میاندشت با قدمت ۱۰۰ سال و سبك گرجی و پهلوی، و دارای عناصر معماری بومی می باشد. منطقه بوئین میاندشت در غرب استان اصفهان به عنوان خنك ترین شهر استان اصفهان با داشتن اقوام مختلف مانند فارس ، لر ، ترك ، گرج و ارمنی مانند نگینی در حوزه مردم شناسی و طبیعت گردی می درخشد. زندگی همزمان ارامنه و گرجیان و فارس و لر وترك نشان دهنده هم زیستی مسالمت امیز در این منطقه میباشد. بطوری كه روستایی كاملا گرج نشین در كنار روستایی كاملا ارمنی نشین مردم در تعامل با یكدیگر كشاورزی داد و ستد میكنند .وجود مساجد وكلیسا نشان دهنده تعدد ادیان در این منطقه میباشد مسیحیان در كنار مسلمانان بدون اینكه مشكلاتی از لحاظ مذهب داشته باشند زیست میكنند. آب وهوای بسیار عالی و خنك باعث شده كه این شهر یكی از گردش گاههای اهالی طبیعت شود . اقامتگاه بوم گردی خانه جواهری بر آن است كه محیطی متفاوت از یك بازدیده روزانه از این شهر واطراف آن برای علاقمندان به حوزه طبیعت ،فرهنگ و بوم شناسی مهیا كند .
سیاست مختص میهمانان خردسال : اقامت برای كودكان زیر ۹ سال رایگان است و خدمات پذیرایی نیم بهاست.

شماره همراه:۰۹۱۳۳۷۲۲۵۱۳

اقامتگاه بومگردی خانه جواهری بویین و میاندشت-KELDX3BXMb

اقامتگاه بومگردی خانه جواهری بویین و میاندشت-ZosZaGxO2Z

اقامتگاه بومگردی خانه جواهری بویین و میاندشت-Dbs2wqFLab

اقامتگاه بومگردی خانه جواهری بویین و میاندشت-YxISCrpM1Z

اقامتگاه بومگردی خانه جواهری بویین و میاندشت-gY7MyoxwEx

اقامتگاه بومگردی خانه جواهری بویین و میاندشت-lg2dq5yqAY