محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
رصد خانه زعفرانیه

رصد خانه زعفرانیه

رصدخانه زعفرانیه با نام دیگر رصدخانه راز در سال ۱۳۶۸ در بوستان زعفرانیه تهران مركز رصد و نجوم كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان فعالیت خود را آغاز كرد
  • 1400/11/30
  • استان : تهران
  • شهر : تهران
  • دسته : رصد خانه
آدرس : در بوستان زعفرانیه تهران مركز رصد و نجوم كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

رصدخانه زعفرانیه با نام دیگر رصدخانه راز در سال ۱۳۶۸ در بوستان زعفرانیه تهران مركز رصد و نجوم كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان فعالیت خود را آغاز كرد . این مكان اولین مركز ستاره و نجوم شناسی مقدماتی و آماتور در ایران است كه آموزش رده های سنی كودكان و نوجوانان را پوشش میدهد. از آغاز شروع به فعالیت تا به حال علاقمندان بسیاری در این مركز در جهت نجوم شناسی پرورش یافته اند . از فعالیت های قابل توجه این مركز میتوان نخستین آسمان نما و تلسكوپ ساخته شده در ایران، نشر نخستین تقویم نجومی، نخستین نمایشگاه عكس های نجومی برگزاری روز نجوم و روز فضا را نامبرد.

هر ساله در تاریخ ۴ اردیبهشت كه مصادف با روز جهانی نجوم میباشد، كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان ویژه برنامه ای برای علاقه مندان در این مركز ارائه میكند. این برنامه در كل دنیا حدود ۳۰ سال است كه هر ساله انجام میشود ولی در ایران حدود ۱۵ سال از آغاز اجرای این برنامه به این مناسبت میگذرد.


 

رصد خانه زعفرانیه-mPUlE8g4G9

رصد خانه زعفرانیه-n6ZtLLRbdx

رصد خانه زعفرانیه-pagxYoTqxV