محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
آبشار سردابه

آبشار سردابه

آبشار سردابه در حدود ۲۴ كیلومتری غرب اردبیل در دامنه شرقی كوه سبلان قرار دارد این آبشار كه در نزدیكی آبگرم معدنی سردابه قرار دارد، ۱۵ متر ارتفاع دارد و حجم جریان آن نسبتاً كم و محدود به خروجی چند چشمه بالادست است.
  • 1400/11/30
  • استان : اردبيل
  • شهر : اردبيل
  • دسته : آبشارهای ایران
آدرس : در حدود ۲۴ كیلومتری غرب اردبیل در دامنه شرقی كوه سبلان
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

آبشار سردابه در حدود ۲۴ كیلومتری غرب اردبیل در دامنه شرقی كوه سبلان قرار دارد

این آبشار كه در نزدیكی آبگرم معدنی سردابه قرار دارد، ۱۵ متر ارتفاع دارد و حجم جریان آن نسبتاً كم و محدود به خروجی چند چشمه بالادست است.

دمای آبشار سردابه در حدود ۳۵ درجه سانتی گراد است. حجم جریان این آبشار در مواقع بارش و پیوستن جریان‌های سطحی حوزه آبخیز افزایش می‌یابد.

دبی این آبشار در حدود ۲۵ لیتر در ثانیه و بصورت دائمی در جریان است. آب آن شفاف، كمی ترش مزه و بیرنگ بوده و بوی شدید گوگرد از آن به مشام می‌رسد.

آبشار سردابه-5UdUZsDJ4d

این آبشار كه در نزدیكی آبگرم معدنی سردابه قرار دارد، 15 متر ارتفاع دارد و حجم جریان آن نسبتاً كم و محدود به خروجی چند چشمه بالادست است.

دمای آبشار سردابه در حدود 35 درجه سانتی گراد است. حجم جریان این آبشار در مواقع بارش و پیوستن جریان‌های سطحی حوزه آبخیز افزایش می‌یابد.دبی این آبشار در حدود 25 لیتر در ثانیه و بصورت دائمی در جریان است.

آب آن شفاف، كمی ترش مزه و بیرنگ بوده و بوی شدید گوگرد از آن به مشام می‌رسد.

آبشار سردابه-cGjKUvACk2

آبشار سردابه-Ufu2Vex7dL

آبشار سردابه-uzSfjodQs7

آبشار سردابه-lXZLglcUox

آبشار سردابه-iq39HJk1PI

آبشار سردابه-B7jtxa8yo5

آبشار سردابه-JRylaw3G42