محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
ریپورتاژ آگهی
سراب مریم نگار

سراب مریم نگار

سراب دیدنی مریمنگار یكی از زیباترین و بكرترین نقاط گردشگری استان كرمانشاه است و طبیعت پیرامونش دارای زیباییهای بی حد وحصری است كه میتواند برای هر بینندهای خیره كننده و روح بخش باشد
  • 1400/11/30
  • استان : کرمانشاه
  • شهر : کرمانشاه
  • دسته : مناطق تفریحی ایران
آدرس : در حدفاصل شهرستانهای صحنه و سنقر و كلیایی
تلفن : 66059000-021

بازدید کننده گرامی : هم اکنون امکان خرید لینک پرومکس از این صفحه برای شما محقق می باشد.

لینک پرومکس چیست ؟ دریافت لینک از مطالب دارای رتبه گوگل

مزایای لینک پرومکس چیست ؟ 1- سرعت : شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رساند. 2- لینک مرتبط و معتبر: از مقاله‌ای که در رتبه برتر نتایج گوگل قرار دارد و با کسب‌وکار شما مرتبط است، لینک دریافت می‌کنید. 3- صرفه‌جویی در هزینه‌ها : با توجه به اینکه نیازی به تولید محتوا ندارید در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. 4- ترافیک هدفمند : با دریافت لینک از مقالات برتر گوگل، می‌توانید کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

سراب دیدنی مریمنگار یكی از زیباترین و بكرترین نقاط گردشگری استان كرمانشاه است و طبیعت پیرامونش دارای زیباییهای بی حد وحصری است كه میتواند برای هر بینندهای خیره كننده و روح بخش باشد.این سراب كه در حدفاصل شهر بیستون به سنقر و در مسیر جاده منطقه »كركسار« قرار دارد سراسر زیبایی است و اگر بخواهیم از بعد طبیعتگردی به آن بنگریم باید گفت كه یكی از بهترین نقاط ایران زمین برای طبیعتگردان است.سراب مریمنگار كه در حدفاصل شهرستانهای صحنه و سنقر و كلیایی قرار دارد یكی از اصلیترین جاذبههای گردشگری استان كرمانشاه از بعد طبیعتگردی است.وجود درختان سر به فلك كشیده در سراب مریم نگار و همچنین خروش و جوشش آب چشمه، طبیعی بكر و دست نخورده را به گردشگران نشان میدهد كه میتوانند با گذراندن ساعاتی در كنارش، خاطراتی دلانگیز را با خود به همراه داشته باشند.با توجه به اینكه آب و هوای منطقه سراب مریمنگار در نیمه دوم سال اندكی سرد است، بنابراین از اواسط بهار تا اواسط پاییز بهترین زمان ممكن برای سفر به این سراب زیبا می باشد.

سراب مریم نگار-a6Fhwj0dwP

سراب مریم نگار-abRWeFjyQh

سراب مریم نگار-q2tBTcd9iW